2020 KPSS DHBT Sınav Sonuçları Açıklandı! ÖSYM'den Duyuru

ÖSYM Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile 2020 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar sınav sonuçlarına ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden öğrenebilecekler.

2020 KPSS DHBT Sınav Sonuçları Açıklandı! ÖSYM'den Duyuru

Geçtiğimiz haftalarda ÖSYM Başkanlığı tarafından düzenlenen 2020-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavında sonuçlar belli oldu. ÖSYM Başkanlığı resmi sitesinden bir duyuru ile söz konusu sınav sonuçlarının aday erişimine açıldığını bildirdi. 

ÖSYM DHBT SINAV SONUÇLARINI AÇIKLADI

ÖSYM Başkanlığı'nın resmi sitesinden sınav sonuçlarına dair yayımladığı basın açıklamasında adaylara şu bilgiler verildi. 

"11 Nisan 2021 tarihinde uygulanan 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testine (DHBT) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 05 Mayıs 2021 tarihinde saat 11.30'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Sınav Sonuçlarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

ÖSYM Başkanı Halis Aygün Duyurdu

ÖSYM Başkanı Halis Aygün kendisine ait kişise sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak DHBT sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Aygün sınav sonuçlarına dair "Değerli adaylarımız, 11 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 2020-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınav sonuçları açıklanmıştır. Sonuçlarınızı http://sonuc.osym.gov.tr sayfamızdan ve ÖSYM AİS mobil uygulamamızdan öğrenebilirsiniz. Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum" açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@