2018 ücretli öğretmenlik atama sonuçları bugün açıklanıyor

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, resmi eğitim kurumlarında ek ders ücreti karşılığında görev yapan öğretmenler arasından yapacağı 5 bin sözleşmeli öğretmenin atamasıyla ilgili sonuçlar bugün açıklanıyor.

Eğitim 11.09.2018, 14:23
2018 ücretli öğretmenlik atama sonuçları bugün açıklanıyor

Sol Haber - Ücretli öğretmenlik atama sonuçları için heyecan dorukta. Eylül ayında tercih işlemlerini gerçekleştiren adaylar, kısa bir süre sonra herhangi bir eğitim kurumuna atanıp atanamadıklarını öğrenebilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yılki takvimine göre ücretli öğretmenlik atama sonuçları, 11 Eylül Salı günü yani bugün açıklanacak. 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, resmi eğitim kurumlarında ek ders ücreti karşılığında görev yapan öğretmenler arasından yapacağı 5 bin sözleşmeli öğretmen ataması için başlatılan süreç sona ermek üzere. 4-7 Eylül tarihleri arasında belirlenen boş kontenjanları baz alarak tercihlerini gerçekleştiren adaylar, bugün atama sonuçlarını görüntüleyebilecek. 

Ücretli öğretmenlik atama duyurusu http://www.meb.gov.tr/ adresi üzerinden erişime yapılacak ancak bakanlıktan saat ile ilgili olarak bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@