Ege Üniversitesi 33 öğretim üyesi alımı yapacak! Başvurular alınmaya başlandı!

Ege Üniversitesi 2021 akademik personel alım ilanı yayımlandı. Ege Üniversitesi hangi alanlara alım yapacak? Son başvuru tarihi ne zaman? Başvuruda istenilen belgeler neler? İşte detaylar...

İlan 01.10.2021 - 13:42 01.10.2021 - 13:42 Ali Parim

Ege Üniversitesi, çeşitli bölümlerin profesör, doçent ve doktor öğretim üyeliği kadrolarında istihdam edilmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı. Üniversite'nin akademik personel alım ilanı 1 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Buna göre Üniversite; 6 profesör, 4 doçent ve 23 doktor öğretim üyesi olmak üzere toplam 33 öğretim üyesi alacak. İşte Üniversite'nin alım yapacağı kadrolar ve adaylarda aradığı şartlar;

ege üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı 1

ege üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı 2

ege üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı 3

ege üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı 4

İLAN METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Son başvuru tarihi ne zaman?

Bugün (1 Ekim 2021) başlayan başvurular 15 gün boyunca askıda kalacak. 

Başvuru süreci nasıl işleyecek?

PROFESÖR kadrosuna müracaat edecek adaylar; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, bir adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgesi), yayın listesi, yabancı dil belgesi, bilimsel çalışma, eser ve yayınlarını içeren 6 adet PDF formatında hazırlanmış olan USB bellek ve 1 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklar.

DOÇENT kadrosuna müracaat edecek adaylar ise; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, bir adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgesi), yayın listesi, yabancı dil belgesi, bilimsel çalışma, eser ve yayınları içeren 4 adet PDF formatında USB bellek ve 1 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklar.

Son olarak DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ kadrosuna müracaat edecek adaylar; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, bir adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora belgesi), yayın listesi, yabancı dil belgesi, bilimsel çalışma, eser ve yayınları içeren 4 adet PDF formatında USB bellek ve 1 adet dosya ile ilgili birime şahsen başvuracaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@