Gülşah Konuk Akın Haberleri

Gülşah Konuk Akın Haberleri

Gülşah Konuk Akın haberleri, haber editörü Gülşah Konuk Akın tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Hemşire Olmak İçin Hangi Bölümden Mezun Olmak Gerekir? Hemşire Maaşları, Başvuru Şartları

Üniversite tercihlerinin başlamasına kısa bir süre kala tercihlerini sağlık alanında yapmak isteyenler hemşirelik mesleğinin detaylarını araştırıyor. Hemşire olmak için hangi bölümden mezun olmak lazım, hemşireler nerelerde çalışabilir?

Bu Bankalar 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor! 50 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği

Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala bankalar bayram kredisi kampanyalarını tek tek duyurmaya başladı. Hem kamu bankaları hem de devlet bankaları bayram öncesi 50 bin liraya kadar nakit desteği sağlıyor.

Lise Mezunu Olanlar! İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü daimi işçi alım ilanı İŞKUR'da yayımlandı. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları ve başvuru süreci açıklandı.

Bekçi Olma Şartları Neler? İlkokul, Lise, Üniversite Bekçi Maaşları Ne Kadar 2022?

Bekçi olma hayali kuran binlerce kişi bekçilik şartlarını, çalışma saatlerini ve maaşlarını araştırıyor. Bekçi olma şartları neler, ilkokul, lise, üniversite mezunu bekçi maaşları 2022 ne kadar?

Emekli Olmak İçin Prim Gün Sayısı Kaç Olmalı? SGK ve Bağ-Kur İçin Emeklilik Hesaplama

Emekli olma süresi cinsiyete, sigorta türüne, çalışma gün sayısına ve yaşa göre değişiyor. SGK ve Bağ-Kur'lu ne zaman emekli olur? İşte emeklilik hesaplama.

Zabıt Katibi Nedir, Ne İş Yapar, Şartları Neler? 2022 Zabıt Katibi Maaşları

Zaman zaman yayımlanan zabıt katibi alım ilanları oldukça ilgi görüyor. İlanlara başvuru yapacak kişiler zabıt katibi nedir, nasıl olunur, şartları neler gibi konuları araştırıyor.

İş Bankası Farklı Kadrolarda Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

İş Bankası 2022 memur alım ilanı yayımlandı. Alımlar 8 farklı kadroda ve bankanın farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere yapılacak. İlana başvurularda yaş şartı da bulunuyor.

Kızılay Haziran 2022 Memur Alım İlanı Yayımlandı! KPSS Şartı Yok

Türk Kızılayı, Haziran 2022 memur alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre KPSS şartı olmaksızın görevlendirme yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ile başvuru şartları belli oldu.

Dışişleri Bakanlığı KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alıyor! İşte Şartlar

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartı olmadan lise mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri de açıklandı. İlan detayları haberimizde.

Erdoğan'ın 2023'te Aday Olması Anayasaya Uygun mu? Bakan Bozdağ Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasaya göre 2023 yılında tekrar aday olup olamayacağınza ilişkin tartışmalar sürerken Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan açıklama geldi. Erdoğan 2023'te aday olabilir mi?

Altın ve Dolarda Endişeli Bekleyiş! Daha Serti Gelebilir

BDDK'nın açıkladığı kararın ardından dolardaki sert düşüş merak konusu oldu. Ekonomist Hikmet Baydar, döviz kurlarındaki gerilemeyi değerlendirdi.

Boş Baklava, Boş Tosttan Sonra YTÜ Yemekhanesindeki İçi Boş Dolma Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Boş baklava ve boş tostun ardından şimdi de Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) yemekhanesinde çıkan menüdeki içi boş dolma sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcıları menüyü esprili yorumları ile Twitter'a taşıdı.

İşçi, İşveren, Hükümet Görüşmeleri Hızlandı! Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanacak mı?

Asgari ücrete ara zam konusunun gündeme gelmesi ile Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafları işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinin görüşmeleri başladı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanacak mı?

700 Bin İşçinin Yüzü Gülecek! En Az 2 Bin 168 TL Yatırılacak

Cumhurbaşkanı kararı ile 2022 yılında binlerce kamu işçisine ödenecek ilave tediye süreleri belirlendi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı. İlave tediye ne kadar, kaç TL ödenecek?

Bakan Özer'den Öğretmen Atamalarına İlişkin Kritik Açıklama! Tarih Verdi

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında öğretmen atamalarına ilişkin kritik açıklamalarda bulundu ve tarih verdi. Bakan Özer'in açıklamaları haberimizde.

Denizbank'tan Bayram Kredisi ile Nakit İhtiyacına Anında Çözüm! Düşük Faizli Kredi Fırsatları

Denizbank, 18 yaşın üzerinde olan vatandaşlara bayram öncesinde düşük faizli kredi kampanyalarını duyurdu. Kredi kullanan vatandaşlara 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Toplam 1773 haber.