Gülşah Konuk Akın Haberleri

Gülşah Konuk Akın Haberleri

Gülşah Konuk Akın haberleri, haber editörü Gülşah Konuk Akın tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu'ya Cumhurbaşkanına Hakaretten Suç Duyurusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı, CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında, cumhurbaşkanına hakaret suçlaması ile suç duyurusunda bulunda ve kamu davası açılmasını istedi.

İBB Cenazeyi Yolda Bıraktı, İlçe Belediyesi Yardım Etti İddiası !

Yakınlarının cenazesini alıp İBB nakil aracıyla yola çıkan vatandaşlar, İBB'nin cenazeyi bırakıp gittiğini, ilçe belediyesinin kendilerine yardım ettiğini iddia etti.

İstanbul'da Kar Etkisini Artırdı: Özel Araçların Trafiğe Çıkması Yasaklandı!

İstanbul'da yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı, hayatı birçok noktada etkiledi. Alınan yeni karar ile özel araçların trafiğe çıkması yasaklandı.

25 Ocak 2022 İdari İzinli Olan Kamu Personelleri: HSK Yargı Mensupları ve Adliye Çalışanları da İzinli

Kar yağışının yurt genelinde yoğun bir şekilde devam etmesi nedeniyle illerin valiliklerinden kamu personellerinin idari izinli sayılmasına ilişkin açıklama geldi. HSK da İstanbul'da çalışan yargı mensuplarını ve adliye çalışanlarını idari izinli sayacak.

İŞKUR Orman Genel Müdürlüğü (OGM) KPSS'siz Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden yayımlanan KPSS'siz işçi alımına başvurular devam ediyor. Başvurular ne zaman sona erecek?

HDP Milletvekili Semra Güzel Hakkında Yeni Fezleke TBMM'de

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında dokunulmazlığının kaldırılması için bir fezleke hazırlanmıştı. Şimdi de teröre finansman sağlamak gerekçesiyle yeni bir fezleke hazırlandı.

Vali Ali Yerlikaya: Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle İstanbul'a Girişler Durduruldu!

İstanbul'da kar yağışı nedeniyle mesai saatlerinde değişiklik yapılmasının ardından Vali Yerlikaya'dan bir açıklama daha geldi: Trakya istikametinden İstanbul'a araç girişleri durduruldu.

Vali Açıkladı! Mesaiye Kar Düzenlemesi: İstanbul'da Mesai Saatleri Değişti!

İstanbul'da yoğun kar yağışı nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saatlerine düzenleme geldi. Vali Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından duyurdu.

Meral Akşener: İktidar Herkesi Korkutmaya Çalışıyor

Gazeteci Sedef Kabaş'ın tutuklanması ve Sezen Aksu'nun şarkısı nedeniyle hedef alınmasına ilişkin bir açıklama da İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den geldi. İktidar herkesi korkutmaya çalışıyor!

Fatura Bedeli Artan Vatandaş Bu Fatura Ödenmez Dedi! Sosyal Medyada Gündem Oldu

Elektrik ve doğalgaz faturalarına yapılan zammın ardından vatandaşın fatura isyanı bitmiyor. Vatandaşlar sosyal medyadan faturalarını paylaşıp tepki göstermeye devam ediyor.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Mutfaklarda Yangın Var!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin soruyu yanıtladı: Mutfaklarda yangın var, şimdi aday tartışmak gereksizdir. Kılıçdaroğlu Gazetece Sedef Kabaş'ın tutuklanmasına ve Sezen Aksu'nun gündem olan şarkısına ilişkin de konuştu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Teklifi İddialarını Yalanladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı teklifine ilişkin iddiaları yalanladı.

3 Kamu Kurumuna En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı 2022: KPSS Şartı Yok!

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 2022 personel alım ilanları yayımlandı. Kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman başlıyor?

Çalışma Bakanlığı Duyurdu: 2022 Zam Farkı Ödeme Tarihi Belli Oldu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, emeklilerin 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren ek zamdan dolayı oluşan fark ödemelerinin yapılacağı tarihi duyurdu.

Memura Ek Zam Yasalaştı: Ek Zam Neler Getirdi, Neler Götürdü?

22 Ocak 2022 tarihinde yayımlanan genelge ile memur, emekli ve sözleşmelin personelin maaşına yapılan zam oranı yüzde 30,95 oldu. Ek zam ödemeleri ne zaman yapılacak? Ek zam ile neler değişti?

Karayolları Yollarda Son Durumu Açıkladı: 24 Ocak 2022 Türkiye Genelinde Kapalı ve Açık Yollar

Etkisini devam ettiren yoğun kar yağışı nedeniyle Türkiye genelinde birçok yol kapandı. Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), yolların son durumunu açıkladı.

Toplam 220 haber.