Göksel Sarı Haberleri

Göksel Sarı Haberleri

Göksel Sarı haberleri, haber editörü Göksel Sarı tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

2022 Aile Hekimi Maaşı Ne Kadar? 

2022 yılında yapılan zamlar ile aile hekimlerinin de maaşlarına zam yapılmıştır. Aile hekimlerinin aylık kazançlarını sizler için hazırladık. Görev, rütbe ve deneyime göre değişen maaş miktarlarına sizin için hazırladığımız yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

2022 Engelli Maaşı Ne Kadar?

2022 yılında asgari ücrete gelen zam ile birçok maaş ve aylık ücretlerinde de artış yaşanmıştır. 2022 yılı için belirlenen engelli maaşları engel oranına göre değişmektedir. Güncel engelli maaşlarını sizler için hazırladık. 

2022 Yaşlılık Maaşı Ne Kadar?

Yaşlılık Maaşı ile ilgili değeri ve nasıl alınacağına dair tüm bilgileri yazımızda sizler için hazırladık. Gerekli koşulları sağlayan kişiler başvurularının kabul olması halinde Yaşlılık Maaşı almaya hak kazanabilirler. 

Araç Muayenesinde Gerekli Evraklar Nelerdir?

Araç muayenesi 2022 yılında da yeni fiyatları ile devam ediyor. Araç muayenesi, araç sahibi olan herkesin yaptırması gereken bir işlemdir. Muayene için gereken tüm evrakları ve detayları sizin için hazırladık. Araç muayenesini ilk kez yaptıracak olanların bilmesi gerekenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

KOSGEB Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

KOSGEB tarafından verilen birçok hibe ve kredi desteği vardır. Her bir destek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin kontrollü büyümesini sağlama ve gelişmesine yöneliktir. KOSGEB tarafından işletmelere verilen sıfır faizli kredinin detaylarını sizler için hazırladık. 

Pasaport için Gerekli Evraklar Nelerdir? 

Pasaport başvurusu yapmak için başvuru yapılacak pasaport çeşidine göre evrak hazırlanması gerekiyor. Hangi pasaport için hangi evrakın gerekli olduğunu sizler için hazırladık. Yazımızdan tüm pasaport çeşitlerine ve başvuru için istenen belgelere ulaşabilirsiniz. 

Hangi Bankalar Devlet Destekli Kredi Veriyor? 

Devlet destekli kredi veren bankalar genellikle kamu bankalarıdır. Devlet destekli kredilerin faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri diğer kredi türlerine göre daha esnektir. Devlet destekli kredi veren bankaların yanı sıra bu kredilerin özelliklerini de sizler için hazırladık. 

Hangi Bankalar Devlet Destekli Kredi Veriyor? 

Devlet destekli kredi veren bankalar genellikle kamu bankalarıdır. Devlet destekli kredilerin faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri diğer kredi türlerine göre daha esnektir. Devlet destekli kredi veren bankaların yanı sıra bu kredilerin özelliklerini de sizler için hazırladık. 

Koruyucu Aile Nasıl Olunur?

Korucu aile olmak için gerekli şartları ve koruyucu aile olmak için istenen evrakları yazımızda inceledik. Bu evrakların ve şartların tam şekilde sağlanmasının ardından kişiler koruyucu aile olmaya hak kazanmaktadırlar. 

Uzlaştırmacı Nasıl Olunur? Şartları 2022

Uzlaştırmacı olmak isteyen kişilerin izlemesi gereken adımları ve mesleki yeterlik için gereken şartları sizler için derledik. İlgili şartları yerine getiren kişiler kariyerlerine uzlaştırmacı olarak devam edebilir. Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz. 

2022 Bekçi Maaşı Ne Kadar?

2022 bekçi maaşları ve bekçi olmak için gereken tüm şartları yazımızda hazırladık. Siz de gerekli koşulları sağlamanız halinde bekçiliğe başvurarak bekçilik mesleğini yapabilirsiniz. 

2022 PTT personel alımları pazartesi günü başlayacak mı? PTT ilanlarına nasıl başvurulur? PTT başvuru şartları neler?

Yeni dönem itibari ile kamu kurum ve kuruşlarında istihdam edilmek isteyenlerin sıklık ile araştırdığı konular arasında yer alan PTT alımları, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Şu ana kadar yayınlanmamış olan PTT ilanlarının, yeni hafta itibari ile yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. İşte PTT alımlarına ilişkin haberin ayrıntıları…

Uzman İslam Memiş'ten korkutan altın ve dolar tahmini: Gram altın bin 450 TL...

Dolar ve altın tahminleri ile tanınmış olan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın ve dolar fiyatları ile ilgili yeni tahmini açıkladı. Memiş’in tahminleri, vatandaşı tedirgin etti. İşte Uzman İslam Memiş’in son dakika altın ve dolar tahminlerine ilişkin haberin ayrıntıları…

2022 Zabit Katibi Maaşı Ne Kadar?

2022 zabit katibi maaşı ne kadar, zabit katibi görevleri nedir, nasıl zabit katibi olunur konularını yazımızda hazırladık. Siz de zabit katibi olmak istiyor ya da bu konuda detaylı araştırmalar yapıyorsanız yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Devlet Destekli Patpat Nasıl Alınır?

Devlet destekli patpat nasıl alınır, ilgili şartlar nelerdir, başvuru nereye yapılır konusundaki açıklamaları yazımızda hazırladık. Siz de devlet destekli patpat alma konusunda kararlıysanız ve ilgili şartları sağlayıp sağlamadığınızı bilmek istiyorsanız başvuru gerçekleştirerek süreç takibi yapabilirsiniz.

Devlet Destekli Traktör Nasıl Alınır?

Devlet destekli traktör nasıl alınır, şartları nelerdir, kimler faydalanabilir konularına yazımızda yer verdik. Siz de ilgili araştırmalarınız sonrasında gerekli şartları yerine getirerek devlet destekli traktör alımı noktasında harekete geçebilirsiniz.

Toplam 1184 haber.