Düşük Kredi Notu Yüzünden Kredi Çekemeyenlere 10.000 TL'ye Kadar Kredi İmkânı

Düşük kredi notu yüzünden kredi çekemeyenlere müjde. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan biri olan Aktif Bank, şubeye gitmeden 10.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor.

Finans 20.09.2021 - 20:25 20.09.2021 - 20:25

Düşük kredi notu yüzünden kredi çekemeyenlere müjde. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan biri olan Aktif Bank, şubeye gitmeden kredi çekmek isteyenlere 10.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Başvurusu diğer bankalarca reddedilen binlerce kişi, Aktif Bank’ın dijital kredi hizmeti olan Nkolaykredi.com sayesinde ihtiyaçlarını karşılama fırsatı buluyor.

Aktif Bank’ın bir süre önce reel kesime sunduğu Nkolaykredi uygulamasında kredi şartları revize edildi. Böylece daha önce kredi başvurusu reddedilenler dahi 10.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Hatta kredi notuna göre 40.000 TL’ye kadar kredi çekmek bile mümkün.

Nkolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank müşterisi olan ya da PassoLig Banka Kartı bulunanlar kredi çekme konusunda çok daha şanslı. Ana sayfada yer alan pratik kredi başvuru ekranına ihtiyacınız olan finansman tutarını girip vadenizi belirledikten sonra onay butonuna basın ve sizden istenen bilgileri ekrana girin. Cep telefonunuza gönderilen kodu şifre kutucuğuna girdikten sonra kredi başvurunuz anında değerlendirmeye alınacak.

aktifbankkredi

Kredi başvurunuzun Aktif Bank tarafından kabul edilmesiyle beraber Aktif Bank ya da PassoLig banka kartınız varsa paranız dakikalar içerisinde hesaba yatarken bu kartlardan birine sahip değilseniz bankanın anlaşmalı olduğu kurye tarafından getirilecek sözleşmeleri imzaladıktan sonra kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz.

Nkolaykredi uygulamasının en beğenilen özelliklerinden biri de kişiye özel kredi tahsisi. Başvuruda bulunduğunuz tutar banka tarafından kabul edilmese bile kredi notunuza göre ödeyebileceğiniz tutarda bir kredi teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Banka tarafından size sunulan teklifi kabul etmeniz halinde kredi süreci aynı şekilde işler ve paranız aynı gün hesabınızda olur.

Aktif Bank güncel faiz oranı 36 ay vade ile 2.000 TL finansman için %1,90 olarak açıklanırken diğer tüm vade ve tutarlarda %2,79 olarak uygulanıyor. Genel piyasa ortalamasına göre yüksek faiz oranları ile dikkat çekse de kredi notu düşük olan bireylerin faydalanabilecekleri nadir bankalardan biri olduğu için Aktif Bank ihtiyaç kredilerine büyük rağbet gösteriliyor. Başka bankalara yaptığınız tüketici kredisi başvuruları koşulsuz şartsız reddediliyorsa şansınızı bir de Aktif Bank’tan yana kullanabilirsiniz.