Seksi Politikacıdan Çarpıcı Pozlar

DANİMARKA’DA önce Muhafazakar Parti Gençlik Teşkilatı’nda yerel yönetimlere adaylığı sırasında verdiği seksi pozlarla dikkat çeken, daha sonra parti değiştirerek liberal Müttefik Partiden aday olan seksi politikacı Nikita Klaestrup’un iç çamaşırları ile verdiği pozlar çok konuşulacak.

Haberler 14.09.2015, 14:55
Seksi Politikacıdan Çarpıcı Pozlar

Ünsal TURAN / KOPENHAG (DHA)-DANİMARKA’DA önce Muhafazakar Parti Gençlik Teşkilatı’nda yerel yönetimlere adaylığı sırasında verdiği seksi pozlarla dikkat çeken, daha sonra parti değiştirerek liberal Müttefik Partiden aday olan seksi politikacı Nikita Klaestrup’un iç çamaşırları ile verdiği pozlar çok konuşulacak.

Hafta sonu, Instagram’da takipçi sayısı 120 bin kişiye ulaşan Nikita Klaestrup bunu takipçileriyle iç çamaşırlı pozlarını paylaşarak kutladı. Nikita Klaestrup resimleri altına “Wow. 120 binin üzerinde takipçi.. Tahmin edin kim çikolata, netflix ve yetişkin sorumluluklarıma aldırmayarak bunu kutlayacak?“ yazdı.

Nikita’nın bu davranışı, medyaya “Nikita hayranlarını iç çamaşırları ile ödüllendiriyor” şeklinde yansıdı. Nikita Klaestrup, verdiği cesur pozlarla, bazı kişiler tarafından kötü örnek olduğu gerekçesiyle eleştirilmiş ancak çok sayıda hayran kazanarak destek bulmuştu. Nikita Klaestrup verdiği pozlarla tüm dünya basınında yer alarak Danimarka’da en seksi politikacı olarak tarihe geçti.

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@