Pitbull Dehşeti Saniye Saniye Görüntülendi

 Pitbull Dehşeti Saniye Saniye Görüntülendi

Haberler 14.09.2015, 14:44
Pitbull Dehşeti Saniye Saniye Görüntülendi
New York’un Bronx semtinde iki pitbull köpeğin sahiplerinin ellerinden kurtularak sokaktan geçen bir kişiyi dakikalar boyunca parçalamaya çalıştığı dehşet anları saniye saniye böyle görüntülendi.

New York Daily News’un polis kaynaklarına dayandırdığı habere göre Bronx’taki evine gitmekte olan 62 yaşındaki Francesco Bove henüz bilinmeyen bir nedenle evinin önünde iki pittbull köpeğiyle oturmakta olan Cynhia Oliver adlı bir kadınla tartışmaya başladı.

İddiaya göre kadın tartışma sırasında aniden pitbulları bırakarak Bove’un üstüne saldırttı.

Görüntülere göre üzerinde sarı bir tişört bulunan Bove kendisine saldıran iki köpeğe bir süre direndi ancak daha sonra yere düşerek köpeklerin dişleri arasında sürüklenmeye başladı.

Olayı gören Emilio Ortiz adlı kişinin kurbanı pitbulların dişlerinden kurtarma çabasına kısa bir süre sonra olay yerine gelen diğer kişilerin de katılmasına rağmen, köpekler Bove’u dakikalarca yerlerde sürükleyip birçok yerini parçaladı.

Onlarca kişinin kurtarma çabaları sonunda kurban köpeklerin korkunç çeneleri arasından alındı. Ancak köpekler bu kez de kurtarıcılara saldırdı.

İki köpeğin saldırdığı iki kurtarıcı kol ve bacaklarından yaralanırken, yeni saldırı kısa sürede durdurulabildi.

Köpeklerin uzaklaştırılmasıyla hastaneye kaldırılan Bove sağ kalmayı başardı, ancak Bove’un bir kulağı ile her iki kol ve bacaklarından et parçalarının koptuğu ve birçok yerinde yırtıklar meydana geldiği ortaya çıktı.

Polis pitbullara el koyarak hayvan barınağına gönderirken, köpeklerin sahibi hakkında kasten adam yaralamak ve öldürmeye teşebbüsten dava açıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ…

TV KAYDI

İki pitbulun adama saldırışı

Adamın yere düşüp yerlerde sürüklenişi

Kurbanı kurtarmaya çalışanlar

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@