Öğrencisiyle ilişkiye girdi tutuklandı

Öğretmen öğrenci arasında yaşanan skandallara bir yenisi eklendi.

Haberler 18.01.2016, 17:49
Öğrencisiyle ilişkiye girdi tutuklandı

ABD'de bu kez kadın bir öğretmen kendisinden 10 yaş küçük kız bir öğrenciyle yaklaşık bir yıl boyunca cinsel ilişki yaşadığı için tutuklandı.

Louisiana eyaletindeki lise yine bir skandala imza attı.Daha önce iki öğretmenin 16 yaşındaki bir erkek öğrenciyle toplu halde cinsel ilişkiye girdiği için ceza aldığı Destrehan Lisesi'nde bu kez kadın öğretmenin kız öğrencisiyle bir yıldır cinsel bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı. 
Coğrafya öğretmenliği yapan 26 yaşındaki Kimberly Naquin, 16 yaşındaki bir kız öğrenciyle yaklaşık bir yıl süren bir ilişki yaşadığı gerekçesiyle tutuklandı. Skandal öğrencinin akrabalarından birinin bu ilişkiyi öğrenip polise haber vermesinin ardından ortaya çıktı. Öğretmenle öğrencinin okulun sınıflarında, öğretmenin evinde ve öğrencinin ailesiyle birlikte kaldığı evde cinsel ilişkiye girdiği belirtiliyor.

Dört yıllık öğretmen olan ve olayın anlaşılmasıyla açığa alınan Naquin, şu anda cezaevinde. Kefalet ücreti 75 bin dolar olarak belirlenen öğretmenin, 18 Şubat'ta hakim önüne çıkması bekleniyor.

Kaynak: gazetevatan.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@