Flaş iddia Göçmenler köpek mi yiyor?

YUNANİSTAN'ın Midilli Adası'ndaki mülteci kampında kalan bazı sığınmacıların köpek yediği öne sürüldü. Midilli'de yayın yapan 'www.lesvosnews.net' adlı sitenin haberine göre; boşaltılan bazı göçmen kamplarında sığınmacıların...

Haberler 21.04.2016, 13:36
Flaş iddia Göçmenler köpek mi yiyor?
YUNANİSTAN'ın Midilli Adası'ndaki mülteci kampında kalan bazı sığınmacıların köpek yediği öne sürüldü.

Midilli'de yayın yapan 'www.lesvosnews.net' adlı sitenin haberine göre; boşaltılan bazı göçmen kamplarında sığınmacıların köpek yediğinin ortaya çıktığı öne sürüldü. Belediye ekiplerinin boşalan kamplarda yaptıkları temizlik çalışmalarında köpek kemiklerine ve leşlerine rastlandığı belirtildi. Çok sayıda da testere ele geçirildiği ifade edildi. Bazı ada sakinlerinin kayıp köpek ihbarıyla 8 aydan bu yana hayvanlarını aradığını da ileri sürüldü.

Belediye Başkan Yardımcısı George Katzanos'un, "Göçmenlere elimizden geldiğince ve yeterince belediye ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte yiyecek içecek yardımı yapıyorduk. Adada huzurun bozulmaması için tüm eksikliklerini gidermeye çalışıyorduk. Ancak köpeklerin ortadan kaybolduğu ile silgili sık sık vatandaşlarımızdan şikayet alıyorduk. Yapılan temizlik çalışmalarında kamplarda köpeklerin kemiklerine ve leşlerine rastladık, şok içindeyiz" dediği de duyuruldu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@