Elart Hayal Life 10 Parça Çeyiz Paketi

Elart Hayal Life 10 Parça Çeyiz Paketi

Dünya 27.07.2020, 15:34
Elart Hayal Life 10 Parça Çeyiz Paketi

Elart olarak, çeyiz hazırlığında olan tüm genç kızlarımıza kullanışlı ve uygun maliyetli paketlerimizle destek oluyoruz. Elart.com sitemizde yer alan diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi, Halay Life 10 Parça Çeyiz Paketi içeriğinde yer alan tüm ürünlerimizi, ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak üretiyoruz. Üretimlerimizi kendi tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz için, kalite kontrol garantisini de sizlere veriyoruz. Ürünlerimizin tamamı için %100 yerli olduğunu söylüyor, tüm kalite kontrol testlerinden geçirdiğimizi de sizlere ispatlıyoruz.

Çeyiz sektöründe öncü olan bir firma olarak, sizlerin sağlığını da önemsiyoruz. Dolayısıyla da üretim aşamasında cildinizi tahriş etmeyecek, sağlığınıza da zarar vermeyecek maddeler kullanılmıştır. Ürünlerimizde kanserojen ve alerjenik maddelere asla yer verilmemiştir.

Hayal Life paket içeriğinde yer alan ürünlerimiz için, akmazlık testi de yapılmıştır. Yani ürünlerimizde herhangi bir renk atması ya da solması söz konusu olmadan, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Hayal Life Çeyiz Paketi’nde Yer Alan Ürünler

Elart ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı bir paket hazırladık. Bu çeyiz paketi, sizleri hem maddi açıdan hem de ihtiyacınızın karşılanması açısından memnun edecek bir pakettir. Hayal Life paketimizde; dantelli nevresim takımı, yatak örtüsü takımı ve embos battaniye yer almaktadır. Toplamda 10 parçadan oluşmaktadır. Bu setimizde, gönlünüzce seçim yapabilmeniz için 9 farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Tüm renk seçeneklerimize elart.com sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Dantelli nevresim takımımızın içeriğinde; 200*200 cm ebatlarında 1 adet nevresim, 50*70 cm ebatlarında 2 adet dantelli yastık kılıfı, yine 50*70 cm ebatlarında 2 adet düz yastık kılıfı ve 240*260 cm ebatlarında 1 adet düz çarşaf bulunmaktadır. Tüm elart ürünlerinde olduğu gibi, bu nevresim takımında da 57 tel dokuma sıklığına sahip kumaş ve %100 pamuk kullanılmıştır.

Paket içeriğinde bulunan yatak örtüsü takımında ise; 270*260 cm boyutlarında 1 adet yatak örtüsü ve 50*70 cm boyutlarında 2 adet volanlı kadife kırlent yer almaktadır. Yatak örtümüz kadife kumaş kullanılarak üretilmiştir. Ve elart kalitesiyle sizlerin rahatı için vatkalı, özel kalitede bir elyaf tercih edilmiştir.

Hayal Life Çeyiz Paketi içeriğinde yer alan embos battaniyemiz ise; 220*240 cm ebatlarındadır. Gofre baskılı ve yüksek gramajı olan (550 gr/ mt²) kalın ve ağır bir battaniyedir. Sıcaklığı 30ºC olacak şekilde, elinizde veya çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Özel kalitede olan battaniyemizin elde ya da makinede yıkanması esnasında, renginde solma ya da tüylerinde dökülme söz konusu olmaz.

Kullanma Talimatı

Elart.com sitemizde, bütün ürünlerimizde olduğu gibi Hayal Life Çeyiz Paketi için de bir kullanma talimatı yer almaktadır. Ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilmeniz adına; verdiğimiz bu talimatlara uygun kullanmaya özen göstermelisiniz.

Söz konusu paketimizin içerisinde yer alan yatak örtüsü takımı için, çamaşır makinesinde yıkama yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Kuru temizleme yapmanız, bu takımı uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır. Üründe herhangi bir leke olduğu zaman, bu lekeyi çıkarmak için çamaşır suyu ya da başka herhangi bir kimyasal ilaç kullanmayınız. Sadece kuru temizleme yöntemiyle çözüm bulmanız, bu ürünümüzün kullanım ömrünü uzatacaktır.

Nevresim takımı için de ayrı bir kullanma talimatımız bulunuyor. Bu takımımızın temizliği için kuru temizleme yöntemini kullanabileceğiniz gibi, çamaşır makinesi de kullanabilirsiniz. Elinizde ya da çamaşır makinesinde 30ºC sıcaklıkta olacak şekilde yıkayabilirsiniz. Eğer ütü yapmak isterseniz, çok sıcak olmayacak şekilde yapabilirsiniz. Yine sıcaklığı düşük olacak şekilde kurutma makinesi de kullanabilirsiniz. Fakat yatak örtüsü takımında olduğu gibi; herhangi bir lekeyi çıkarmak amacıyla çamaşır suyu ya da başka bir kimyasal ilaç kullanmaktan kaçınmalısınız.

Hayal Life Çeyiz Paketi içeriğinde yer alan battaniye için de; nevresim takımı ile aynı kullanma talimatını uygulayabilirsiniz.

Hayal Life paketimiz ve diğer tüm paketlerimizin güncel fiyatlarına elart.com sitemiz üzerinden anbean ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@