Başbakan Yoğun bakıma alındı

10 gün önce koronavirüse yakalanan ve ateşinin düşmemesi nedeniyle dün hastaneye kaldırılan İngiltere Başbakanı Boris Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "rutin testler için hastaneye gittiğini ve kendisini iyi hissettiğini" yazdı. Fakat...

Dünya 06.04.2020, 22:51
Başbakan Yoğun bakıma alındı

10 gün önce koronavirüse yakalanan ve ateşinin düşmemesi nedeniyle dün hastaneye kaldırılan İngiltere Başbakanı Boris Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "rutin testler için hastaneye gittiğini ve kendisini iyi hissettiğini" yazdı. Fakat buna karşılık bir süre sonra Johnson'ın yoğun bakıma alındığı ortaya çıktı.

Acil bir durum nedeniyle değil, önlem amacıyla hastaneye kaldırıldığı açıklanan Johnson'ın bu geceyi de hastanede geçirme ihtimali olduğu belirtilmişti.

İngiltere Yerel Yönetim ve İskan Bakanı Robert Jenrick COVID-19 nedeniyle dün gece hastaneye kaldırılan Başbakan Boris Johnson'ın hastanede birkaç gün daha kalmasının ihtimal dışı olmadığını, ancak "kısa süre sonra" başbakanlık ofisine dönmesini beklediklerini belirtmişti.

Johnson'ın daha ne kadar hastanede kalacağıyla ilgili soruya Jenrick "Testleri yapan doktorların ve hemşirelerin tavsiyesine göre hareket edecektir" yanıtını verdi ve Johnson'ın hükümeti günlük olarak yönetmeye devam ettiğini belirtti. Jenrick, Johnson'ın durumunun iyiye gittiğini öğrendiğini de belirtti.

Öte yandan bugünkü koronavirüs gündemli kabine toplantısına Dışişleri Bakanı Dominic Raab başkanlık yapmıştı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@