Bakıcılığını Yaptığı Çocukla Seks Yapan Kadına Çentik İndirimi

Skandal olay...

Haberler 06.10.2015, 11:15
Bakıcılığını Yaptığı Çocukla Seks Yapan Kadına Çentik İndirimi
İngiltere’de 21 yaşındaki bir çocuk bakıcısı bakıcılığını yaptığı 11 yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye girdiği için hapse girmekten, çocuğun babasının söylediği “O kadın oğlumun kemerinde sadece bir çentik” demesiyle kurtuldu.

Daily Mirror’ın haberine göre, Jade Hatt adlı 21 yaşındaki kadın bakıcılığını yapmak üzere çağrıldığı 11 yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye girdi.

Çocuğun babası oğlunun boynundaki diş izlerini görünce durumu karakola bildirdi. Ancak karakolda, aynı zamanda babayla da yatan kadının, bakıcılığını yaptığı çocukla seks yaptığı ortaya çıktı.

21 yaşındaki bakıcı küçük yaşta çocukla cinsel ilişkiye girdiği için hapis cezası talebiyle Swindon Kraliyet Mahkemesi’nde yargıç önüne çıktı.

Bakıcı adı gizli tutulan çocuğun kendisine 15 yaşında olduğunu söylediğini belirttikten sonra, ilişkilerinin sadece 45 saniye sürdüğünü ekledi.

Fakat çocuğun babası mahkemede kadın lehine şahitlik yaparak, “Oğlum 11 yaşında olmasına rağmen daha olgun ve bir seks delisi. Bakıcı onun için sadece kemerinde bir çentik” deyince, yargıç kadına verdiği 6 aylık hapis cezasını erteledi. (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@