Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Doya Doya Moda'nın yeni sezonunda Tina Özdemir fırtınası esiyor. Başarılı ve güzel yarışmacı ilk bölümden büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne? - Doya Doya Moda'nın yeni sezonunda Tina Özdemir fırtınası esiyor. Başarılı ve güzel yarışmacı ilk bölümden büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Instagram'da yarışmacı Hülya ile birlikte en beğenilen yarışmacılar arasında yer alan Tina Özdemir fiziği ile dikkat çekiyor. Yeni sezonda fırtınalar estireceği söylenilen Tina Özdemir'in kim olduğu merak edilirken detaylara ise Kamu Gündemi ulaştı.

Doya Doya Moda yarışmasında bugün dikkat çeken isimler arasında Tina Özdemir yer aldı. Türkiye'nin en sevilen ve çok takip edilen moda programları arasında ilk sırada yer alan Doya Doya Moda'da yeni sezon bomba gibi giriş yapıldı. Yeni sezonun ilk haftasında birbirinden dikkat çekici isimler yer alırken Tina Özdemir ise güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine topladı. İzleyiciler Tina Özdemir'in kim olduğunu araştırmaya başlarken sosyal medyada en fazla instagram hesap adresi merak edildi. İşte detaylar!

Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne?

Bu sezonun ilk haftasından itibaren yarışacak yarışmacı adayları belli oldu. Buna göre ise Tina Özdemir yeni sezonda yer alan güzel yarışmacılardan birisi oldu. İzleyiciler yarışmacıyı merak ederken kaç yaşında olduğu, kim olduğu ve Instagram hesap adresi merak edildi. İşte detaylar!

Tv8 Doya Doya Moda Tina Özdemir kimdir?

Doya Doya Moda'nın yeni sezon ilk hafta yarışmacılarından birisi de Tina Özdemir oldu. 4 Mart 1996 tarihinde doğan Tina Özdemir 26 yaşında. Başarılı yarışmacının yüksek öğretim mezunu olduğuna dikkat çekilirken beden eğitimi öğretmenliği yapıyor. Fitness, plates ve voleybol da aynı zamanda hakemlik yaptığı öğrenilen Tina Özdemir'in geçmişinde mankenlik tecrübelide bulunuyor.

İran'da 6 sene boyunca kürek çekiği söylenilen Tina Özdemir'in aslen Azerbaycan'lı olduğu söylendi. Modellik ve tasarımı çok sevdiğini, bu noktada ise elbise tasarımları yaptığının altını çizdi. Piyano ve sanat aşığı olduğunu söyleyen Tina Özdemir, 4 senedir de aktif olarak İstanbul'da yaşıyor. Evli olan Tina Özdemir'in çocuğu olmadığı söylenirken eşinin adı Berkan ve 3 yıldır evli. En büyük destekçisinin ailesi olduğunu söyleyen başarılı yarışmacı tarzını göstermeye geldiğini iletti.

Tina Özdemir'in instagram adresi @tina_ozdemir