Doya Doya Moda Resmen Gündeme Damga Vurdu! Bu Defa Yarışmacılar Değil Jüriler Tartıştı! TV8 Doya Doya Moda Stüdyosunda Fikir Ayrılığı Bakın Neye Neden Oldu!

TV8 ekranlarının en çok izlenen moda yarışması Doya Doya Moda'da tansiyon yükseldi. Moda konusunda en iyi olabilmek için farklı kombinleri jüri üyelerine beğendirmeye çalışan yarışmacılar kıyasıya mücadele ederken jüri üyeleri arasında çıkan gerginlik gündeme damga vurdu. Jüri üyelerinin fikir ayrılığı gerilimi arttırdıkça arttırdı.

Doya Doya Moda Resmen Gündeme Damga Vurdu! Bu Defa Yarışmacılar Değil Jüriler Tartıştı! TV8 Doya Doya Moda Stüdyosunda Fikir Ayrılığı Bakın Neye Neden Oldu!

TV ekranlarının en iddialı yarışmalarından birisi olan Doya Doya Moda bugün yayınlanacak yeni bölümüyle ekrana damga vurdu. Bu sene jüri üyeleri arasında değişikliğe gidilen Doya Doya Moda'da tansiyon en üst seviyeye çıktı. Yarışmacıların kendilerine verilen bütçe ile birlikte konsept uyumlu alışveriş yaptıkları ve belirlenen bir süre içerisinde kombinlerini tamamlamayaa çalıştıkları Doya Doya Moda'da neler yaşandı? Doya Doya Moda son bölümde neler olacak?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında saat 16:00'da izleyicisi ile buluşan Doya Doya Moda bu sezonda birbirinden farklı yarışmacılarıyla gündeme damga vurdu. En tarz olabilmek için moda konusundaki tüm bilgilerini kombinlerine yansıtmaya çalışan Doya Doya Moda yarışmacıları sosyal meydada da oldukça konuşuldu.

Doya Doya Moda'da Jüri Üyeleri Fikir Ayrılığına Düştü!

Bu sezon jüri üyelerinde gidilen değişiklik gündeme gelmişti. Geçtiğimiz sezon yayınlanan Doya Doya Moda jüri koltuğunda Seray Sever ve Umut Eker'in yerine bu sezon oturan Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz gündeme gelmişti. Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu'nun jüri koltuğunda oturmaya devam ettiği Doya Doya Moda'nın 3 Ağustos Çarşamba yayınlanacak olan bölüm tanıtımında jüri üyelerinin arasındaki fikir ayrılığı gündeme bomba gibi düştü.

Yarışmacının ajansa mankenlik seçimi için gittiği konseptli kombinine jüri üyelerinden farklı yorumlar geldi. Jüri üyeleri ikiye bölünürken Doya Doya Moda stüdyosunda yaşanan gergin anlar TV ekranlarına yansıdı. Bu akşam saat 16:00'da izleyicisi ile buluşacak olan Doya Doya Moda şimdiden TV karşısındaki izleyicileri meraklandırdı.

Uğurkan Erez ve Serdar Uzuntaş Anlaşamadı!

Serdar Uzuntaş podyumda kombinini gösteren yarışmacıya ''sen asla bu kılıkla mankenlik görüşmesine gidemezsin'' demesi üzerine Uğurkan Erez ''yahu neden gitmesin? kendini beğendirmek zorunda ajansa. Bacaklarını gösterecek'' dedi. Uzuntaş ''ben inanmıyorum'' derken Uğurkan Erez'in ''ben inanıyorum'' sözlerine Yasemin Yılmaz da katıldı.