Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir, kaç yaşında, instagram hesap adresi

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından birisi Doya Doya Moda yeni sezonu ile ekranlara bugün tekrardan merhaba dedi. Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir, kaç yaşında, instagram hesap adresi

Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir, kaç yaşında, instagram hesap adresi

Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir, kaç yaşında, instagram hesap adresi - Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından birisi Doya Doya Moda yeni sezonu ile ekranlara bugün tekrardan merhaba dedi. Yeni iki jüri üyesi ile birlikte bugün tekrardan start veren moda programında heyecanlı bir gün yaşandı. İlk bölümü ile ekranlara gelen Doya Doya Moda'da yeni sezonda birbirinden farklı yarışmacılar yer alıyor.

Doya Doya Moda yarışmasında bugün dikkat çeken isimler arasında Hülya Yenidoğmuş yer aldı. Türkiye'nin en sevilen ve çok takip edilen moda programları arasında ilk sırada yer alan Doya Doya Moda'da yeni sezon bomba gibi giriş yapıldı. Pazartesi gününden itibaren İstanbul sokaklarında yeni yarışmacıları görmeye hazırlanacak olan izleyiciler podyumları sallayacak tarz ve kıyafetler ile ekranları karşısında izleyicileri bekliyor.

Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir, kaç yaşında, instagram hesap adresi

Bu sezonun ilk haftasından itibaren yarışacak yarışmacı adayları belli oldu. Buna göre ise Hülya Yenidoğmuş yeni sezonda yer alan güzel yarışmacılardan birisi oldu. İzleyiciler yarışmacıyı merak ederken kaç yaşında olduğu, kim olduğu ve Instagram hesap adresi merak edildi. İşte detaylar!

Tv8 Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir?

Bugün verdiği imaj ve görüntü ile birincilik için varını yoğunu ortaya koyacak 33 yaşında ki Hülya Yenidoğmuş aslen İzmir'li. Hülya Yenidoğmuş 8 yaşında bir erkek çocuk sahibi ve yöneticilik işi ile uğraşıyor. 15 yaşlarından itibaren moda ile haşır neşir olan Hülya Yenidoğmuş yakın trendleri takip ettiğini söyledi. Tarzı ile iyi giyenecek kişiler arasında olacağı düşünülen Hülya Yenidoğmuş güzelliği ile herkesi mest etti.

Hülya Yenidoğmuş'un instagram adresi @hulyayenidogmus