Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Koç instagram hesap adresi

Doya Doya Moda yarışması bugün yeni sezon ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında yayınlandı. Yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi olan Aleyna Koç araştırılmaya başlandı. Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Koç instagram hesap adresi

Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Koç instagram hesap adresi

Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Koç instagram hesap adresi - Doya Doya Moda yarışması bugün yeni sezon ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında yayınlandı. Yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi olan Aleyna Koç araştırılmaya başlandı. Yeni iki jüri üyesi ile birlikte bugün tekrardan start veren moda programında heyecanlı bir gün yaşandı. İlk bölümü ile ekranlara gelen Doya Doya Moda'da yeni sezonda birbirinden farklı yarışmacılar yer alıyor.

Doya Doya Moda yarışmasında bugün dikkat çeken isimler arasında Aleyna Koç yer aldı. Türkiye'nin en sevilen ve çok takip edilen moda programları arasında ilk sırada yer alan Doya Doya Moda'da yeni sezon bomba gibi giriş yapıldı. Yeni sezonun ilk haftasında birbirinden dikkat çekici isimler yer alırken Aleyna Koç ise güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine topladı. İzleyiciler Aleyna Koç'un kim olduğunu araştırmaya başlarken sosyal medyada en fazla instagram hesap adresi merak edildi. İşte detaylar!

Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında, nereli? Aleyna Koç instagram hesap adresi

Bu sezonun ilk haftasından itibaren yarışacak yarışmacı adayları belli oldu. Buna göre ise Aleyna Koç yeni sezonda yer alan güzel yarışmacılardan birisi oldu. İzleyiciler yarışmacıyı merak ederken kaç yaşında olduğu, kim olduğu ve Instagram hesap adresi merak edildi. İşte detaylar!

Tv8 Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir?

Samsunlu olduğunu söyleyen Aleyna Koç yeni günden itibaren yarışmanın sonuna kadar birinci olabilmek için çabalayacak. Aleyna Koç Balıkesir'de doğdu. Aleyna Koç şimdiye kadar modellik yaparken 21 yaşında olduğunu söyledi. Halen öğrenci olduğunu söyleyen Aleyna Koç için moda küçüklükten gelen bir tutku. Güzel yarışmacı kendini kanıtlamak istediğini, kaliteli, cool ve uygun hesaplı ürünlerle nasıl şık olunur sorusunun yanıtını vermeye geldi. Çok enerjik bir yapıya sahip olan Aleyna Koç rakiplerine karşı başarılı olacağını ve kısa süre içerisinde üstünlük kurabileceğini söyledi. Psikolojisinin yerinde olduğunu ve her zaman güçlü bir karakteri olduğunu söyleyen yarışmacı bunun en büyük avantajı olduğunu söyledi.

Aleyna Koç'un instagram adresi @aleynnakoc