Tur operatörleri, Türkiye’ye talebin yüksek olmasını bekliyor

Moskova'da faaliyet gösteren tur operatörü Tez Tour'un Sözcüsü Larisa Ahanova, Rus vatandaşlarının Türkiye'ye charter seferlerine taleplerinin 10 Eylül'den sonra artacağını bildirdi.

Haberler 31.08.2016, 12:27 31.08.2016, 12:33
Tur operatörleri, Türkiye’ye talebin yüksek olmasını bekliyor
Siyamend Kaçmaz (DHA) - Moskova'da faaliyet gösteren tur operatörü Tez Tour'un Sözcüsü Larisa Ahanova, Rus vatandaşlarının Türkiye'ye charter seferlerine taleplerinin 10 Eylül'den sonra artacağını bildirdi.

Ahanova, Rus haber ajansı Ria Novosti'ye yaptığı açıklamada, "Her şey planlara ve beklentilere uygun gerçekleşiyor. Genel olarak Türkiye'ye ilgi var. Turistler arıyor, ilgileniyorlar; fakat, Türkiye turlarının açıldığı zaman yaşanan patlama şu anda gözlemlenmedi" dedi ve ekledi:

"Diğer yandan, şimdi ilgi kesin taleplere dönüşüyor. Arayanlar net tarih ve otel soruyorlar. Türkiye ile ilgili durumun 10 Eylül'den itibaren daha iyi olacağını düşünüyorum."
Daha önce Rusya Turizm Endüstrisi Birliği (RST), Türkiye'ye charter seferlerinin yeni başladığını ve tur operatörlerinin henüz aktif satışlar beklemediğini söyledi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@