Münih'te alışveriş merkezinde silahlı saldırı: ölü ve yaralılar var

Ahmet YILDIRIM/- Hakan Aytaş/Münih, 22 Temmuz () - ALMANYA'nın Münih kentinde Olympia adlı alışveriş merkezinde silahlı saldırı gerçekleştirildi. İlk edinilen bilgilere göre olayda ölü ve yaralıların olabileceği belirtiliyor. Polisin...

Haberler 22.07.2016, 21:10
Münih'te alışveriş merkezinde silahlı saldırı: ölü ve yaralılar var

Ahmet YILDIRIM/- Hakan Aytaş/Münih, 22 Temmuz () - ALMANYA'nın Münih kentinde Olympia adlı alışveriş merkezinde silahlı saldırı gerçekleştirildi.

İlk edinilen bilgilere göre olayda ölü ve yaralıların olabileceği belirtiliyor. Polisin bölgeye giriş çıkışı kapattığı ve geniş güvenlik önlemi aldığı belirtilirken, polis sözcülüğü tarafından yapılan ilk açıklamada, olayın büyük olduğu ve operasyonun sürdüğü bilgisi paylaşıldı. Alman Bild gazetesi, görgü tanıklarına dayandırdığı haberinde, alışveriş merkezine giren silahlı bir kişinin etrafına ateş açtığını, saldırıda ölülerin ve yaralıların olduğunu duyurdu .Saat 18.00 sularında meydana gelen olaydan sonra bölgedeki tramvay seferleri de durduruldu. Geçtiğimiz günlerde de Almanya'nın Würzburg kentinde ISİD üyesi 17 yaşında bir saldırgan trende 4 kişiyi baltayla ağır yaralamıştı. Saldırgan daha sonra polis tarafından vurulmuştu.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@