D-Smart KKTC’ ye açıldı

D-Smart, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde Başkent Lefkoşa’da açtığı yeni distribütör noktası artık daha iddialı hizmet veriyor.

Haberler 27.08.2016, 10:10 27.08.2016, 14:31
D-Smart KKTC’ ye açıldı
Ali Ruhluel (DHA) - D-Smart, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde Başkent Lefkoşa’da açtığı yeni distribütör noktası artık daha iddialı hizmet veriyor.

Açılışa K.K.T.C Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, KKTC Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Maliye Eski Bakanı Ersin Tatar, D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler, Odak Supportive Kurucusu Şenol Sütçü ve iş ortağı Asım Gülol katıldı. Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart, Kuzey Kıbrıs’ta hizmetlerine yeni distribütör noktası Odak Supportive ile devam ediyor. Kuzey Kıbrıs’ta halen 6 binin üzerinde abonesi bulunan D-Smart kısa sürede abone sayısını 10 binin üzerine çıkarmayı, otel ve küçük işletmelere yönelik sunduğu hizmetleri çeşitlendirerek pazar payını arttırmayı hedefliyor. D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler “KKTC’ de hizmet vermekten mutluyuz” Distribütör noktasının açılışı için Lefkoşa’da bulunan D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “D-Smart olarak Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun süreden bu yana distribütörlük yapısı içerisinde hizmet verdik, bugüne kadar işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar çıtayı bir noktaya getirdiler, yeni distribütörümüzle şimdi bunu çok daha ileri bir noktaya taşıyacağız. Kuzey Kıbrıslılar, dünyanın en değerli futbol ligi “İngiltere Premier Lig” maçlarından dünyaca ünlü belgesel kanallarına, yerli ve yabancı filmlerden dizilere, televizyon keyfini avantajlı fiyatlarla sürmeye devam ediyorlar. Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız yatırımlarla, önümüzdeki dönemde hem hanelere hem de işletmelere yönelik hızlı bir büyüme hedefliyoruz. Abonelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@