Cumhurbaşkanı başdanışmanı açtı ağzını yumdu gözünü: Hepinizin canı cehenneme!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanlarından Oktay Saral, gelen dolar eleştirilerinin ardından muhalefete sosyal medyadan seslenerek, "Hepinizin canı cehenneme" dedi.

Gündem 24.11.2021 - 14:31 24.11.2021 - 14:31 Ali Parim

Dolar kurundaki hareketliliğin ardından muhalefetten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert eleştiriler gelirken, Erdoğan'ın başdanışmanlarından Oktay Saral da muhalefete yüklendi. 

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Saral, "Bilumum muhalefet; Hepinizin canı cehenneme..! " diyerek, muhalefetin ülke bekasına kasdettiğini iddia etti. Saral paylaşımının devamında, "Siz asla ve kat’a bu ülkeye ait değilsiniz ve olamazsınız. Bu kadar mı ülkesinin bekasına kastedilir..! Siz hükümete değil ülkeye muhalefet ediyorsunuz, yazıklar olsun..! Siz mi ülkeyi yönetmeyi talipsiniz…Hadiyin ordan müptezeller..!" ifadelerine yer verdi. 

oktay saral

İlerleyen saatlerde bir paylaşım daha yapan Oktay Saral, "Bizzat kaosla beslenen ve kaoitik süreçten nemalanan malûm muhalefet, bu ülkeye yapılan her saldırıda başat rol görevi alıyor. Yapılan her rol efendilerini ziyadesiyle memnun ediyor. Varlığınız dış güçlere ve içerideki işbirlikçilerine armağan olsun..!" dedi. İşte Oktay Saral'ın o paylaşımları;

oktay saraldan muhalefete eleştiri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@