Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi!

Antalya'nın Lara bölgesinde çektiği video ve dondurmalarıyla ünlü olan Çılgın Dondurmacı tüm dünya ülkelerinde çılgın izlenmeler elde ediyor. Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi!

Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi!

Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi! Antalya'nın Lara bölgesinde çektiği video ve dondurmalarıyla ünlü olan Çılgın Dondurmacı tüm dünya ülkelerinde çılgın izlenmeler elde ediyor. Birçok milletten vatandaşlar ile ettiği dans görüntülerini hem Instagram hem de Youtube kanalından yayınlayan Çılgın Dondurmacı'nın ünü her geçen gün artmaya devam ediyor.

Özellikle Arap asıllı milyonlarca takipçisi bulunan Çılgın Dondurmacı'nın Latin Amerika ülkelerinden olan hayranları da artmaya devam ediyor. Birçok turist Lara bölgesinde Çılgın Dondurmacı'nın tezgahını ziyaret ederken yaptığı şarkı ile klasikleşmiş videosunu da çekiyor. Hal böyle olunca herkesin gözü önünde olan Çılgın Dondurmacı bu sezon da ise dans ettiği kızı kendi tezgahının içerisine soktu. O anlar çok konuşuldu! İşte detaylar!

Çılgın Dondurmacı o anları "kıpır kıpır" diyerek paylaştı!

Kendi müziği eşliğinde hayranları ile videolar çeken Çılgın Dondurmacı o anları Youtube kanalından kıpır kıpır notu ile paylaştı. Görenlerin şok geçirdiği o videoda ise o anlar çok konuşuldu. Sosyal medyada gündeme oturan Çılgın Dondurmacı'nın o anları çok konuşulacağa benziyor. İşte detaylar!

Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi!

Hayranı ile her zaman ki olduğu yerden klasikleşen videosunu çeken Çılgın Dondurmacı güzelliğine dayanamadığı takipçisini elinden tutarak tezgahının içerisine soktu. Yeni sezon şovlarında sık sık rastlanan bu durum önceki yıllarda pek mümkün değildi.

Çılgın Dondurmacı yaptı yine yapacağını! Dans ettiği turisti tezgahın arka tarafına götürdü orada dans etti! Görenler 'yok artık' dedi!Takipçilerini ellerinden tutarak tezgahının içerisinde dans etmeye getiren Çılgın Dondurmacı bu görüntüleri ile büyük tepki topladı. Birçok kişi bu görüntüler sonrasında "yok artık, ne yapmaya çalışıyorsun" yorumlarında bulunurken Çılgın Dondurmacı ise bu konsept ile ilgili ise yeni bir açıklama yapmadı.

Çılgın Dondurmacı'nın yeni sezonda ki bu konsepti birçok kişi tarafından çok sevilirken çoğu takipçisi tarafından ise hiç hoş karşılanmadı.