Cem Yılmaz'dan Yürekleri Ağza Getiren Kaza Haberi! Ünlü Komedyen Kaza Yaptı! ''Ölümden Dönmedim'' Dedi! Cem Yılmaz Sağlık Durumu Nasıl?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu defa başarılı senaryo ve filmleri ile değil yürekleri ağza getiren kaza haberi ile gündeme geldi. Ünlü komedyenin sağlık durumu sevenleri tarafından oldukça merak edildi. İşte detaylar...

Cem Yılmaz'dan Yürekleri Ağza Getiren Kaza Haberi! Ünlü Komedyen Kaza Yaptı! ''Ölümden Dönmedim'' Dedi! Cem Yılmaz Sağlık Durumu Nasıl?

Geçtiğimiz gece saatlerinde Bodrum'da yaptığı kaza ile tüm sevenlerini korkutan Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Aracı ile kaza yapan Cem Yılmaz'ın kaza haberi gündeme gelirken takipçileri ve sevenleri sağlık durumunu merak etti.

Önceki gece Bodrum'da aracı ile kaza yapan Cem Yılmaz sağlık durumu ile ilgili paylaşımda bulundu. Bir taksi ile çarpışan Cem Yılmaz'ın sağlık durumu herkes tarafından merak edilirken ünlü komedyen sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yaşanan kaza ile ilgili çıkan haberlerin ardından sevenlerinin gönlüne su serpen Cem Yılmaz'ın kaza açıklamasına binlerce yorum geldi.

Cem Yılmaz'dan Kazan Açıklaması!

Bodrum'da taksi ile çarpışan Cem Yılmaz ''10 gün önce bir taksici arkadaşlar çarpıştık. Arabalar servisten çıktı. Hasarı onarıldı bile. Neredeyse kazayı unuttuk. Sağolsun eş dost telaş yapmış ''ölümden döndü'' haberi görünce. Ölümden dönen mi var? Elbette ölümden dönmedim direkt o yolda ilerliyorum. Teşekkürler'' açıklamasında bulundu.

Geçirdiği kaza ile iglili esprili bir açıkalamda bulunan Cem Yılmaz'a takipçilerinden ''adam bu olayı bile espriyle karışık açıklamış.'' yorumunda bulundu. Cem Yılmaz'ın açıklaması sonrası sağlık durumunun iyi olduğu ve kazanın çok büyük olmaması sevenlerinin gönlünü rahatlattı.