Cate coin nedir? Catecoin ne kadar oldu? Catecoin nereden alınır satılır?

Catecoin'in bir günde yüzde 72'ye varan değer artışı yaşaması sonrasında kripto para takipçilerinin dikkatini çekti. Peki Catecoin kaç tl oldu? Catecoin nerden alınıp satılabilir?

Finans 02.11.2021 - 18:08 02.11.2021 - 18:08 Mustafa Çokyaşar

CateCoin özellikle son 24 saatte blockchain dünyasında en dikkat çekenler coinlerinden biri olmayı başardı. Yüzde 72 gibi rekor bir yükseliş yakalayan CateCoin'i alıp satmak ise oldukça kolay. CATE Token, Meme yani internet geyiği, dünyasına farklı bir bakış açısı sunmak için geliştirildi. Altyapısı ise Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri ile sağlanmaktadır.

En az 100 bin adet CATE Token sahibi olan kullanıcılar kendi memlerini yapabilecekken en az 10 bin CATE Token sahibi olan kullanıcılar ise beğeni ve yorum göndrebiliyor. Buradan anlaşılacağı üzere CateCoin adında coin geçse de bir coin yani kripto para değil bir token birimidir.

CateCoin veya diğer adıyla CATE Token, her işlem sonrası işlem bedelinin %1’i oranında yakım işlemi gerçekleştiriyor. Ayrıca mevcut yatırımcılara da yine alım ve satım gibi her işlem sonrası %1 oranında ödül dağıtıyor.

CateCoin ayrıca bir platform olup platformun kripto birimi CATE Token’dir. CateCoin token birimi olan CATE Token alabilmek için şu an tek yol PancakeSwap DEX borsasını kullanmaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@