CarrefourSA Hafta Sonu Kampanyasını Patlattı! Ayçiçek Yağında Rekor İndirim Raflara Yansıdı! Yetişen Alacak, Sınırlı Sayıda Stok!

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan CarrefourSA marketlerde şimdi hafta sonu fırsatları resmen başladı. CarrefourSA Hafta Sonu Kampanyasını Patlattı! Ayçiçek Yağında Rekor İndirim Raflara Yansıdı! Yetişen Alacak, Sınırlı Sayıda Stok!

CarrefourSA Hafta Sonu Kampanyasını Patlattı! Ayçiçek Yağında Rekor İndirim Raflara Yansıdı! Yetişen Alacak, Sınırlı Sayıda Stok!

CarrefourSA Hafta Sonu Kampanyasını Patlattı! Ayçiçek Yağında Rekor İndirim Raflara Yansıdı! Yetişen Alacak, Sınırlı Sayıda Stok! Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan CarrefourSA marketlerde şimdi hafta sonu fırsatları resmen başladı. Vatandaşların merakla takip ettiği market indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Buna göre ise vatandaşlar artan ayçiçek yağı fiyatlarına karşılık uygun fiyatlı ürün arayışlarına başladı. Buna göre ise ayçiçek yağında gelen rekor indirim raf etiketlerine yansıdı. Yetişenin alacağı sınırlı sayıda ki stoklu ürünler için ise tarih verildi!

Hem fiziksel alışverişlerde hem de online alışverişlerde yaptığı kampanyalar ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran CarrefourSA marketlerde fırsatlar peş peşe açıklanıyor. Bombaların tek tek patladığı CarrefourSA marketlerde ayçiçek yağında şimdi rekor indirimler başladı. Buna göre ise vatandaşların en merak ettiği indirimler arasında yer alan ayçiçek yağı ürünleri Kamu Gündemi adresinde yer alıyor. İşte indirimli ürünler..

CarrefourSA'dan büyük ayçiçek yağı indirimi!

CarrefourSA Hafta Sonu Kampanyasını Patlattı! Ayçiçek Yağında Rekor İndirim Raflara Yansıdı! Yetişen Alacak, Sınırlı Sayıda Stok!

CarrefourSA marketlerden yapılan duyuru ve indirim haberine göre ise bu kampanyalar 81 ilde ki CarrefourSA marketlerinde geçerli olacak. Uzun süredir kampanya yapmayan CarrefourSA marketlerde şimdi hafta sonu indirimleri başladı. Uzun süredir ayçiçek yağında herhangi bir indirim gelmezken, CarrefourSA marketler büyük kampanyayı resmen patlattı. Buna göre ise sadece Carrefour markalı değil Komili ve Yudum markalı ayçiçek yağı ürünlerinde de indirim şimdi başladı. İşte indirimli ürünler..

  • Carrefour ayçiçek yağı 2 litre 69 TL
  • Carrefour ayçiçek yağı 5 litre pet 155 TL
  • Yudum ayçiçek yağı 5 litre pet 199,50 TL
  • Yudum ayçiçek yağı 2 litre pet 98,50 TL
  • Yudum ayçiçek yağı 4 litre 139,90 TL
  • Orkide ayçiçek yağı 1 litre 47,90 TL
  • Komili ayçiçek yağı pet 4 litre 174,50 TL'den yüzde 24 indirim ile 132,50 TL'ye düşüyor.
  • Biryağ ayçiçek yağı 4 litre dar pet 159,90 TL
  • Orkide ayçiçek yağı 2 litre 93,90 TL