Vodafone.com.tr'den Tek Telefon Özelliği

Vodafone Türkiye, KOBİ’lerin maliyetlerini düşürmek amacıyla Türkiye’de bir ilk olan “Tek Telefon Özelliği”ni geliştirdi.

Haberler 01.10.2015, 19:00
Vodafone.com.tr'den Tek Telefon Özelliği

İSTANBUL(ANKA)-Vodafone Türkiye, KOBİ’lerin maliyetlerini düşürmek amacıyla Türkiye’de bir ilk olan “Tek Telefon Özelliği”ni geliştirdi. Buna göre, Vodafone Red Business kullanıcılarının sabit hat numaraları 1 TL karşılığında cep telefonlarına yönlendirilecek. İşletmeler bu yenilik sayesinde sabit hat ödemelerinden kurtularak numaralarını değiştirmeden Vodafone’a taşıyabilecek.

Vodafone’un kurumsal müşterileri için 2 yıl önce geliştirdiği ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda yenilediği Vodafone Red Business tarifeleri kapsamında sunulan “Vodafone Tek Telefon” servisi ile Sabit telefon cihazı ve kablolamaya gerek olmadan, işletmelerin sabit telefon numaralarına gelen aramaların mobil telefonlara iletilebilmesi sağlanacak. İşletmeler, bu yeni servis sayesinde sabit hat numaralarını muhafaza ederek mobilden her an her yerde konuşma imkânı elde edebilecek.         

Vodafone’un yenilenen Red Business tarifeleri ve Türkiye’de bir ilk olan “Vodafone Tek Telefon” servisi, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen bir toplantıyla tanıtıldı.

-“RED BUSİNESS İLE 1 YILDA TOPLAM 162 MİLYON TL’LİK FAYDA SAĞLADIK”-

Toplantıda konuşan Aksoy,  Vodafone’un son 23 çeyrekte kesintisiz büyümeye devam ettiğini kaydederek, “Vodafone olarak, ‘yüzde yüz yarına hazır KOBİ’ hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. KOBİ’lerin yüzde yüz yarına hazır olmasının üç adımda gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Mobil internet kullanmak, işini akıllı cihazdan takip etmek ve teknolojik çözüm kullanmak olarak tanımladığımız bu adımlardan özellikle mobil internet kullanımı konusunda Vodafone Red Business tarifelerini amiral gemimiz olarak konumlandırıyoruz. Vodafone Red Business ile yoğun iş hayatı olan KOBİ’lerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak onlara daha verimli bir iş ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Vodafone Red Business sadece tarifelerden oluşan bir platform değil. GSM dışı faydalarıyla da işletmelerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Red Business kapsamında sunduğumuz ayrıcalıklar sayesinde, abonelerimize GSM dışı faydalarla 3 milyon TL, Her Şey Dahil Pasaport ile 137 milyon TL, yurtdışı aramalarda 22 milyon TL olmak üzere sadece 1 yılda toplam 162 milyon TL’lik fayda sağladık” dedi.

-“VODAFONE TEK TELEFON’A KOBİLERİN İLGİSİ YOĞUN’’-

Aksoy, “Vodafone Tek Telefon” servisinin hayata geçirildiğini ve KOBİ’lerin servise ilgisinin oldukça yoğun olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Vodafone Red Business dünyasıyla, kurumsal abonelerimizin ihtiyaçları olan mobil hizmetleri en baştan eksiksiz karşılamayı hedefledik. Şimdi de yenilenen Red Business tarifelerimizi, Türkiye’de bir ilk’e imza atarak, sabit hatları cep telefonuna taşıyan ‘Vodafone Tek Telefon’ servisiyle işletmelerimizin hizmetine sunuyoruz. Türkiye’deki orta ölçekli işletmelerin aylık sabit telefon faturası 150 TL’yi aşabiliyor. Ek fatura karşılığı yönlendirme olmadan, ayda yalnızca ek 1 TL’ye sunduğumuz ‘Vodafone Tek Telefon’ servisi ile Vodafone abonesi olan işletmelerin aylık sabit faturalarını sıfırlayarak önemli bir maliyet avantajı sağlıyoruz. Öte yandan, yıllardır kullandıkları sabit telefon numaralarını da koruma imkânı sunduğumuz işletmelerin, her an her yerden erişilebilir olmasını sağlayarak verimliliklerinin artmasına katkıda bulunuyoruz. Vodafone olarak, kurumsal müşterilerimizin rekabette öne geçmesi için yeni çözümler sunmayı ve onlara avantaj sağlayan ilkleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz."

-“OFİS DIŞINDAYKEN ULAŞILAMAMA DERDİ SON BULACAK’’-

Aksoy’a göre, Vodafone Red Business abonelerinin işyerlerinde olmadığında ulaşılamama sorununu ortadan kaldıran “Vodafone Tek Telefon” servisinin, üç ana özelliği bulunuyor. Çağrı Yönlendirme Grubu özelliği ile sabit telefon numarasına gelen aramalar, önceden tanımlanmış mobil numaralara iletiliyor. Gruptaki bütün mobil telefonlar, yapılmış olan ayara göre aynı anda veya sırayla çalabiliyor. Otomatik Çağrı Yanıtlama özelliği ile sabit telefon numarası aradığında, aramanın istenilen firma kontağına doğrudan iletilebilmesi için arayan kişiye menü özelliği ve kaydedilebilen anonslar ile farklı yönlendirme seçenekleri sunulabiliyor. Bu sayede firmalara telesekreter hizmeti de sağlanmış oluyor. Arama Sıralandırma özelliği ise sabit telefon numarasına yapılan aramaların iletildiği mobil numaranın meşgul olması durumunda, gelen aramaların sıraya alınmasını ve bir görüşme bittikten sonra diğerinin alınmasını sağlıyor.

-“4.5G’YE OTOMATİK GEÇİŞ YAPILACAK’’-

Aksoy ayrıca, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan (BTK) Red Business tarifelerine özel alınan izin sayesinde, Red Business tarifesi kullanıcılarının, 1 Nisan 2016’da Türkiye’de hayata geçecek olan 4.5G teknolojisine otomatik olarak geçiş yapabileceklerini de sözlerine ekledi. (ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@