Vodafone Ve Huaweı Güçlerini Birleştirdi

Vodafone ve Huawei Nisan 2016’da kullanıma sunulacak 4.5G teknolojisine yönelik işbirliği yaparak güçlerini birleştirdi.

Haberler 02.12.2015, 14:46
Vodafone Ve Huaweı Güçlerini Birleştirdi

İSTANBUL(ANKA)- Vodafone ve Huawei Nisan 2016’da kullanıma sunulacak 4.5G teknolojisine yönelik işbirliği yaparak güçlerini birleştirdi. Kampanya kapsamında Vodafone,  4.5G uyumlu Huawei P8 Lite akıllı telefonu Vodafone Çok Satanlar masasında satışa sunacak. Çalışır durumdaki eski cep telefonlarını Vodafone’a getiren aboneler, Huawei P8 Lite’a yüzde 80’e varan indirimlerle sahip olabilecek.

Vodafone, dünyanın üçüncü büyük cihaz üreticisi Huawei ile Vodafone 4.5G’li akıllı cihaz sahipliğini artıracak bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, Huawei’nin Vodafone 4.5G uyumlu akıllı telefonu P8 Lite, Türkiye’de operatörler arasında sadece Vodafone aracılığıyla satışa sunulacak.

Vodafone’un Huawei P8 Lite kampanyası, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ve Huawei Tüketici Ürünleri Orta Asya ve Kafkasya Bölge Başkanı Zhang Xingnan’ın ev sahipliğinde düzenlenen bir toplantıyla tanıtıldı. Vodafone’un yeni reklam yüzü Beyazıt Öztürk de toplantıya katıldı.

- “DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN HERKES AKILLI TELEFON SAHİBİ OLMALI”-

Dijital Dönüşüm’ün gerçekleşebilmesi için Türkiye’de herkesin akıllı telefon sahibi olması gerektiğini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Akıllı telefonlar, ülkemizde mobil internet kullanımının yaygınlaştırılması ve bireylerin dijital hayata uyum sağlaması açısından kritik önem taşıyor. Çok yakında hayatımızın yeni gerçeği haline gelecek 4.5G ile de bu ihtiyacın artacağına inanıyoruz. Vodafone olarak, halihazırda 19 ülkede 4G. 5 kıtada ve 12 ülkede ise 4.5G hizmeti veriyoruz. 4G ve üstü teknolojilerde dünyada en çok ülkede tecrübesi ve altyapısı olan operatörüz. Dolayısıyla, tüketici ne ister, bu istek en kusursuz biçimde nasıl karşılanır, çok iyi biliyoruz. Ayrıca, yine bu alanda dünyanın en büyük uluslararası dolaşım ağına sahibiz. Bugün itibariyle 4G uluslararası dolaşım hizmeti verdiğimiz ülke sayısı 72 oldu. Bugün bu global deneyimimizin ışığında Türkiye’de de abonelerimizin yeni nesil teknolojilere erişebilmesi için akıllı cihaz sahipliğini artırmak üzere tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Mobil iletişimde yeni bir dönemi başlatacak olan 4.5G teknolojisinde de herkese en uygun cihazların en cazip avantaj ve tekliflerle sunulmasının öncüsü olacağız. Huawei P8 Lite kampanyamız ile bunun ilk adımını attık. Buna göre, Vodafone 4.5G uyumlu Huawei P8 Lite akıllı telefon, tüm operatörler arasında sadece Vodafone mağazalarında satılacak. Bu kampanyayla ilk kez akıllı olmayan telefonlar da dahil çalışır durumdaki her türlü telefonu kabul edip, abonelerimize Huawei P8 Lite’a indirimli sahip olma imkânı vereceğiz. Başka bir deyişle, eski G’lerini getiren abonelerimize Vodafone 4.5G uyumlu Huawei P8 Lite’ı sunacağız. Türkiye’de herkes Vodafone 4.5G’li olsun diyerek başlattığımız bu seferberlik ile son teknolojileri abonelerimiz için erişilebilir kılmaya devam edeceğiz.”

- “P8 LİTE’I TÜRK TÜKETİCİSİNE VODAFONE İLE SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”-

P8 Lite hakkında bilgi veren Huawei Tüketici Ürünleri Orta Asya ve Kafkasya Bölge Başkanı Zhang Xingnan ise şöyle konuştu:

“Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri markası Huawei, yeni nesil akıllı telefonlarıyla, hem dünya hem de Türkiye pazarındaki bilinirliğini günden güne artırıyor. Huawei Tüketici Ürünleri İş Birimi, pazara sunduğu akılcı ürünlerle kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına odaklanırken, göz alıcı ve yüksek teknolojili akıllı cihazlarla da endüstrinin lider markaları arasındaki konumunu güçlendiriyor. Huawei, son dönemde öne çıkan ‘P serisi’ akıllı cihazlarla bu liderliğini pekiştirdi. Daha önce de Türk tüketicisiyle yine ilk kez Vodafone kanalıyla buluşan ve tasarımıyla büyük ilgi gören ‘P serisi’nin son üyelerinden P8 Lite, kamera konusundaki yeteneklerini şık ve kompakt tasarımıyla birleştirmeyi başaran bir ürün. Güçlü işlemci özelliklerinin yanı sıra 7.7 mm’lik ince kasasıyla kullanıcıların günlük yaşamda da tercih edecekleri bu akıllı telefonu, Türkiye pazarı ile buluşturmaktan son derece mutluyuz. Bu buluşmanın, dünyanın lider operatörlerden ve aynı zamanda stratejik iş ortaklarımızdan biri olan Vodafone ile gerçekleşmesi de ayrıca gurur verici. Vodafone’un genişbant mobil internet alanındaki bilgi birikimi ve yeteneklerinin, 4.5G çağına adım atmaya hazırlanan Türkiye’de kullanıcılara Huawei P8 Lite ile sunulması da bizler için oldukça anlamlı. Uzun soluklu olmasını umduğumuz bu özel işbirliğinin tüm kullanıcılara ve sektöre fayda sağlamasını temenni ediyoruz.”(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (2)
Kudret kandi 5 yıl önce
Güzel bir kampanya ne zaman uygulanacak
Kudret kandi 5 yıl önce
Çok güzel kampanya ne zaman uygulanacak
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@