Uzman Erbaş Alımı Başvuruları Başladı

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı başvuruları bugün başladı.

Haberler 14.12.2015, 15:42
Uzman Erbaş Alımı Başvuruları Başladı

 

Uzman Erbaş Alımı - Jandarma Genel Komutanlığı 14 Aralık 2015 tarihinde yayınladığı ilan ile, Jandarma Lojistik birimlerinde ihtiyacı karşılamak için Uzman Erbaş alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Jandarma Genel Komutanlığı lojistik birimlerinde oluşan ihtiyacın karşılanması için; oto tamircisi, oto elektrikçi, kaportacı, kaynakçı, jeneratörcü, elektrikli motor tamircisi, hafif silah teknisyeni, optik/elektro optik sistem bakım teknisyeni, beyaz eşya tamircisi, aşçı, elektrikçi ve sıhhi tesisatçı branşların da uzman erbaş alımı yapacak.

Jandarma Uzman Erbaş alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor. 25 yaşını bitirmemiş olmak, terhisinden üç yıl geçmemiş olmak,  yine aranan şartlar arasında bulunuyor. Başvurular Bugün itibariyle başladı. Uzman Erbaş alımı başvuruları18 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek. Başvuracak olan adaylar başvurularını internet üzerinden gerçekleştirecekler.

Uzman Erbaş alımı için yapılacak olan sınav 22 Şubat – 04 Mart 2016 tarihleri arasında, Ankara’da gerçekleştirilecek. Aşağıda bulunan linkten ilan metnine erişim sağlayabilir ve tüm detaylar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Uzman Erbaş Alım İlanı TIKLAYINIZ

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@