Turkish Cargo, Kargo Uçuş Ağına Şikago'yu Da Ekledi

İSTANBUL(ANKA) -Turkish Cargo, kargo uçuş ağına Şikago’yu da ekleyerek Amerika’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, uçuş ağını genişletmek adına faaliyete geçirdiği icraa

Haberler 03.04.2015, 14:39
Turkish Cargo, Kargo Uçuş Ağına Şikago'yu Da Ekledi

İSTANBUL(ANKA) -Turkish Cargo, kargo uçuş ağına Şikago’yu da ekleyerek Amerika’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, uçuş ağını genişletmek adına faaliyete geçirdiği icraatlarla öncü hava kargo şirketlerinden biri hâline gelen Turkish Cargo, Amerika’da sefer düzenleyeceği ilk kargo servis noktası olan Şikago uçuşlarına bugün başlıyor. Bugün itibariyle Şikago’ya düzenleyeceği haftalık kargo uçuş seferleri ile Amerika özelinde geliştirdiği genişleme stratejisine ivme katan başarılı hava kargo şirketi, dünya genelinde sergilediği yükselen grafiğine de katma değer sağlıyor. Şikago kargo hattının açılması ile Turkish Cargo ayrıca, Şikago seferlerinde kullanılan mevcut yolcu uçaklarından sağladığı kargo hizmet kapasitesini de güçlendirmiş oluyor. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@