Thy, Roma, Stuttgart Ve Köln Seferlerine Bugün Başlıyor

İSTANBUL (ANKA) - Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Roma, Stuttgart ve Köln seferlerine bugün başlıyor. Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Roma, Stut

Haberler 27.04.2015, 13:03
Thy, Roma, Stuttgart Ve Köln Seferlerine Bugün Başlıyor

İSTANBUL (ANKA) - Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Roma, Stuttgart ve Köln seferlerine bugün başlıyor.

Türk Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Roma, Stuttgart ve Köln seferlerine bugün başlıyor. Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları başlattığı 3 yeni sefer ile Sabiha Gökçen’den uçtuğu dış hat sayısını 20’ye yükseltti.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana’nın ardından Roma, Stuttgart ve Köln noktalarına da uçuş başlatan Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sefer yaptığı nokta sayısını 20’ye yükseltti.

Bugüne kadar Roma, Stuttgart ve Köln’e Atatürk Havalimanı’ndan uçabilen yolcular artık Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da Türk Hava Yolları farkıyla seyahat edebilecekler. Haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek Sabiha Gökçen – Roma seferlerinde yolcular, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 111 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecekler.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seferler Köln’e hafta içi her gün; Stuttgart’a ise Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri karşılıklı olarak icra edilecek. Köln ve Stuttgart’a yolcular tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 139 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecekler. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@