Merkez Bankası Teknisyen Alacak

Merkez Bankası 14 Aralık 2015 tarihinde yayınladığı personel alım ilanı ile bünyesinde çalışmak üzere sınavla teknisyen alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Haberler 14.12.2015, 15:42
Merkez Bankası Teknisyen Alacak

 

Merkez Bankası Teknisyen Alımı – Merkez Bankası 14 Aralık 2015 tarihinde yayınladığı personel alım ilanı ile bünyesinde çalışmak üzere sınavla teknisyen alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Merkez Bankası bugün yayınladığı duyuruda sınav ile Teknisyen alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Merkez Bankası tarafından alınacak olan personel Teknisyen kadrosuna alınacak. Alım önlisans düzeyinde gerçekleşecek. Alım için başvuru yapabilecek önlisans programlarını aşağıda bulunan tablodan kontrol edebilirsiniz.

Merkez Bankası teknisyen alımı için mesleki bilgilerinin sınandığı uygulamalı bir sınava tabii tutulacaklar. Bu sınavı geçen kişiler mülakata alınacak. Başvuru yapacak olan adayların 2014 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (2014-KPSS) KPSSP93 Puan türünden en az 60 puan olması gerekiyor. Merkez Bankası Teknisyen Alımı başvuruları bugün itibariyle başladı. Başvurular 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar başvurularını Merkez bankasının internet sitesinde İnsan Kaynakları bölümü üzerinden elektronik olarak gerçekleştirecekler. Başvurular bireysel veya posta ile alınmayacak. Aşağıda bulunan linkten ilan metnine ve alım yapılacak olan önlisans programlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Merkez Bankası Teknisyen Alım İlanı TIKLAYINIZ

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@