Marmarabirlik 23 Nisan'ı Pepee İle Kutluyor

İSTANBUL(ANKA) - Marmarabirlik, “Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Van Şehit Nurettin Türkmen İlkokulu’ndaki öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Pepee ile kut

Haberler 21.04.2015, 16:11
Marmarabirlik 23 Nisan'ı Pepee İle Kutluyor

İSTANBUL(ANKA) - Marmarabirlik, “Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Van Şehit Nurettin Türkmen İlkokulu’ndaki öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Pepee ile kutluyor.

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Sağlıklı nesiller yetiştirmek ve çocuklarımıza zeytini sevdirmek amacıyla hazırladığımız Pepee’li hediye paketlerimizi bu anlamlı günde Van’daki öğrencilere ulaştırarak, onların sevincine ortak olacağız” dedi.

Asa, 23 Nisan’ın tüm dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olduğuna işaret ederek, “23 Nisan aynı zamanda milli birlik ve beraberliğin en güzel örneği olan Kurtuluş Savaşı’nın ardından, egemenliğin kayıtsız şartsız millet iradesine geçtiği gündür. O gün millet egemenliğine dayanan bir demokrasi anlayışının temeli atılırken, bizleri geleceğe taşıyacak olan çocuklarımız da unutulmamıştır. Bizler de Marmarabirlik olarak tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller görmeyi dileriz” diye konuştu.

Marmarabirlik’in Nevruz ve Orman Haftası nedeniyle hayata geçirdiği “Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Bursa Hüseyin Karabacak İlkokulu öğrencileri, Van Edremit Şehit Nurettin Türkmen İlkokulu’ndaki arkadaşları adına 300 zeytin fidanı dikmişti. 22 Nisan’da ise Van’daki öğrencilere gönderilecek fidan sertifikaları ve Pepee temalı ürünlerle minik öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanacak. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@