Maliye Bakanlığı 150 Memur Kadrosu İçin GYS Açtı

Maliye Bakanlığı 150 Memur kadrosu için görevde yükselme sınavı açtı. Maliye Bakanlığı GYS detayları için tıklayınız.

Haberler 13.11.2015, 21:56
Maliye Bakanlığı 150 Memur Kadrosu İçin GYS Açtı

 

Maliye Bakanlığı tarafından 10 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan duyuru ile 150 Memur kadrosu için görevde yükselme sınavı gerçekleştireceğini duyurdu.

Maliye Bakanlığı yayınladığı duyuru ile hem merkezde, hem de taşrada boş bulunan toplam 150 memur kadrosu için görevde yükselme sınavı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvurular çevrimiçi olarak internet üzerinden gerçekleştirilecek. Elden, posta ya da kargo yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Maliye Bakanlığı tarafından memur kadroları için yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavı 31 Ocak 2015 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek. Maliye Bakanlığı GYS Sınavı için 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuru alınacak.

Sınava girecek olan adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Bakanlıkta en az 6 ay hizmeti bulunanlardan şoförler en az 3 yıl, Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosunda görev yapanların ise, en az 5 yıl hizmetinin bulunması gerekiyor.

MALİYE BAKANLIĞI GYS BAŞVURULARI

Maliye Bakanlığı tarafından boş bulunan 150 Memur kadrosu için açılan görevde yükselme sınavı(GYS) için başvurular 21 Aralık 2015 Pazartesi günü başlayacak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi başvurular elektronik ortamda Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan sınav sistemi üzerinden yapılacak.2015 yılının son günü yani 31 Aralık 2015 tarihinde ise başvurular sona erecek.

Aşağıda bulunan linkten Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruya erişebilir ve 150 memur kadrosuna ve açılan görevde yükselme sınavı ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

Maliye Bakanlığı GYS  Duyurusu için TIKLAYINIZ

Maliye Bakanlığı Personel Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı Sınavı Duyurusu TIKLAYINIZ

 

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@