Keşan’da 85 kişilik geçici işe 600 başvuru

EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde Orman İşletme Müdürlüğü ile Orman Fidanlık Mühendisliği'nde ağaçlandırma ve fidan ekimi işinde çalıştırılmak üzere 6 ay süreyle alınacak 85 kişilik geçici işçi kadrosuna, yaklaşık 600...

Haberler 17.05.2016, 13:52
Keşan’da 85 kişilik geçici işe 600 başvuru
EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde Orman İşletme Müdürlüğü ile Orman Fidanlık Mühendisliği'nde ağaçlandırma ve fidan ekimi işinde çalıştırılmak üzere 6 ay süreyle alınacak 85 kişilik geçici işçi kadrosuna, yaklaşık 600 kişi başvurdu. Mülakatların yapıldığı Keşan Orman İşletme Müdürlüğü önünde yoğunluk oluştu.

İŞKUR tarafından Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında Keşan Orman İşletme Müdürlüğü ve Keşan Orman Fidanlık Mühendisliği’nde 6 ay süreyle ağaçlandırma ve fidan ekimi işinde çalıştırılmak üzere alınacak 85 geçici işçi için yaklaşık 600 başvuru yapıldı. Sabah saatlerinde mülakatın yapıldığı Keşan Orman İşletme Müdürlüğü önünde toplanan yaklaşık 600 kişi, tek tek içeriye alınarak mülakata girdi. Yoğunluğun oluştuğu alanda poliste olası bir kargaşaya karşı önlem aldı. Yorulan ve acıkanlar ise simitle karınlarını doyurdu. Mülakatın ardından alınacak 85 geçici işçinin Haziran’dan Kasım ayına kadar 6 süreyle ağaçlandırma ve fidan ekimi işinde çalıştırılacağı bildirildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@