İnönü Üniversitesi 54 Sağlık Personeli Alımı 14 Aralık 2015

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 54 Hemşire alımı gerçekleştirilecek.

Haberler 14.12.2015, 15:43
İnönü Üniversitesi 54 Sağlık Personeli Alımı 14 Aralık 2015

 

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 54 Hemşire alımı yapılacağı ilan edildi.

İnönü Üniversitesinin birimlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 54 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. Hemşire alımına başvuru yapabilmek için Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak şartı aranıyor.

Adaylar başvurularını 14 Aralık 2015-28 Aralık 2015 tarihleri arasında, istenen belgeler ile birlikte İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı şahsen veya posta yoluyla yapabilecekler. Başvurularda, 2014 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanları esas alınacak.

Yerleştirme sonuçları başvuru bitim tarihinden 1 hafta içerisinde İnönü Üniversitesinin resmi internet adresinden ilan edilecek. Sıralamaya girenlerin 1 katı kadar yedek kadro belirlenecek ve asil kazananlardan başvuru yapmayanların yerine yedek adaylar yerleştirilecek. İlanla ilgili detaylı bilgiye ve başvuru sırasında istenilen belgelere aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

İnönü Üniversitesi Hemşire Alımı İlanı İçin Tıklayınız

 

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@