Giresun Üniversitesi 40 Sağlık Personeli Alımı 14 Aralık 2015

Giresun Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 40 Hemşire alımı gerçekleştirilecek.

Haberler 14.12.2015, 15:42
Giresun Üniversitesi 40 Sağlık Personeli Alımı 14 Aralık 2015

 

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere 40 Hemşire alımı yapılacağı ilan edildi.

Giresun Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 40 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. Hemşire alımına başvuru yapabilmek için Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak (Yeteri kadar başvuru olmadığı takdirde Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunlarının başvurusu da işleme alınacaktır) gerekiyor.

Adayların başvurularını ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, Başvuru Formunun tam ve eksiksiz doldurularak, istenen belgeler ile birlikte Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Güre Yerleşkesi Rektörlük Ek Hizmet Binasına şahsen veya posta yoluyla yapmaları gerekiyor.

Başvurularda, 2014 KPSS(B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartı aranıyor. İşe alınmaya hak kazananların isimleri başvuru bitim tarihinden 5 gün sonra Giresun Üniversitesinin resmi internet adresinden ilan edilecek. Başvuru şartları ve istenilen belgelere aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

Giresun Üniversitesi Hemşire Alımı İlanı İçin Tıklayınız

 

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@