Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak 30 Kasım 2015

Gazi Üniversitesi sağlık personeli alımı kapsamında 4 anestezi teknikeri alımı gerçekleştirecek.

Haberler 30.11.2015, 01:14
Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak 30 Kasım 2015

Gazi Üniversitesi tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı ile 4 sağlık teknikeri alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Gazi Üniversitesi Hastanesi 30.11 2015 Pazartesi günü yayınladığı sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı ile bünyesinde çalışmak üzere 4 Sağlık teknikeri ( Anestezi Teknikeri) alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Bu kapsamda Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olan 4 sağlık personeli alınacak. Gazi Üniversitesi 4 Anestezi Teknikeri alımı için başvuru yapacak olan adayların 2014 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş ve KPSSP93 puan türüne sahip olması gerekiyor.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Anestezi Teknikeri alımı için başvurular 30 Kasım 2015 tarihinde başlıyor. Başvurular 15 gün sürecek ve 15 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. Başvurular şahsen yapılacak ve posta, kargo gibi yollar ile yapılan başvurular değerlendirilmeyecek. Aşağıda bulunan linkten Üniversite tarafından yayınlanan sağlık personeli alım ilanına erişim sağlayabilirsiniz. İlan metninden alım ile alakalı detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Anestezi Teknikeri Alım İlanı TIKLAYINIZ

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@