GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi Personel Alımı

13 Kasım 2015 Tarihinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi GATA Tarafından Personel Alım İlanı (Çocuk Bakım Elemanı) Alımı İçin İlan Yayınlandı Başvurular İş Kur üzerinden 23 Kasım 2015 Tarihine Kadar Yapılacak.

Haberler 14.11.2015, 23:21
GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi Personel Alımı

 

Gülhane Askeri Tıp Akademisi GATA 13 Kasım 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Çocuk bakım elemanı ile Çocuk bakıcısı unvanı ile iki ayrı ilan yayınlayan kuruma başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurular 13 Kasım 2015 tarihinde başlayıp, 23 Kasım 2015 tarihinde sona erecektir.

Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı alımı için: Alanında en az 3(üç) yıl deneyimli olmak (sigorta prim dökümü vs. belgeleri) gerekmektedir. Adayların çocuk bakıcılığı veya çocuk gelişimi sertifikalarından birine sahip olması gerekmektedir. Ortaöğretim mezunları arasından Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması şart.

Yayınlanan diğer ilanda ise KPSS şartı bulunmamaktadır. Ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. İlanda belirtilen bir diğer husus ise alımın belirli süre için yapıldığı hususudur. KPSS şartı olan ilk ilan için Tıklayınız. KPSS şartsız ilan metni için Tıklayınız.

 

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@