EPDK 35 Enerji Uzman Yardımcısı Alacak 17 aralık 2015

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 35 Enerji Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Haberler 17.12.2015, 17:03
EPDK 35 Enerji Uzman Yardımcısı Alacak 17 aralık 2015

 

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 35 Enerji Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı ilan edildi.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunda (EPDK) Enerji Uzman Yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere 35 personel alımı için sınav yapılacak. Başvurular 21 Aralık 2015 tarihinde başlayıp 5 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

Adaylar, istenilen belgelerle birlikte en geç 5 Ocak 2016 Salı günü mesai saati bitimine (saat 18:00) kadar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:51/C Yüzüncü yıl-ANKARA) adresine şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler.

Başvurusu kabul edilen adayların listesi 20 Ocak 2015 tarihinde EPDK’nın resmi internet adresinden duyurulacak. Adaylar, Sınav Giriş Belgelerini sınavdan önce Kurumdan alacaklar. Enerji Uzman Yardımcılığı Sınavı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:51/C Yüzüncü yıl-ANKARA) adresinde yapılacak.

Başvuru şartları arasında, Lisan mezunu olmak, 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış, (A) grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından 80 ve üzerinde puan almış olmak yer alıyor. Başvuru şartları ve kontenjanlarla ilgili detaylı bilgiye aşağıda bulunan linkten erişebilirsiniz.

EPDK Enerji Uzman Yardımcısı Alımı İlanı İçin Tıklayınız

 

 

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@