Bursa'da Çöp Evde 1 Yıldır Kilitli Kalan Çocuğun Görüntüleri Yürek Yaktı! O Çocuğun Çöp Evdeki Bulunma Anı Gündem Oldu! İşte O Görüntüler...

Geçtiğimiz gün Bursa'da belediye tarafından görevlendirilen görevliler uzun süredir girilmeyen ve ihbar aldıkları çöp eve giriş yaptı. Çöp evin içinde gördükleri manzara herkesi dehşete düşürdü. İşte o görüntüler...

Bursa'da Çöp Evde 1 Yıldır Kilitli Kalan Çocuğun Görüntüleri Yürek Yaktı! O Çocuğun Çöp Evdeki Bulunma Anı Gündem Oldu! İşte O Görüntüler...

Bursa'da kiranın ödenmemesi nedeniyle boşaltılmak istenen evde karşılaşılan görüntü resmen kan dondurdu. İcra yoluyla boşaltılması istenen evde çocuk bulundu. Çö ev herkesi dehşete düşürürken odada kilitli şekilde bulunan çocuk gündeme bomba gibi düştü. Evden tahliyesine karar verilen Kamuran Pınar A.'nın evinbe çilingir ile giren ekipler gördükleri manzarayla gündeme geldi.

Çöp dolu evin kilitli odasında baygın halde bulunan 9 yaşındaki çocuğun o görüntüleri yürek yaktı. Çöp dolu eve beeldiyenin temizlik işçileri müdahale ederken çıkan detaylar herkesi şoke etti. Kadının yeğeni olduğu söylenen çocuğun çöplerle dolu bir evde 1 yıldır kilitli şekilde tutulduğu detayı gündeme bomba gibi düşerken o ana ait görüntüler resmen yürek sızlattı.

Duvardaki Notlar Büyük İlgi Çekti!

Bursa'da tahliye edilmek üzere girilen evin odasında bulunan 9 yaşındaki kız çocuğu gündeme gelmişti. Kızın odada bulunma anları sosyal medyada çok konuşulurken duvardaki notlar ve çocuğun vücudunda bulunan yaralar görenlerin ağzını açık bıraktı. 9 Yaşındaki çocuğa yapılan vicdansızlık kameralara yansırken sağlık ekipleri oldukça zayıf olan kız çocuğuna müdahale de bulundu.

Olayla ilgili açıklamada bulunan avukat Batuhan Arısoy, "Müvekkilim evini bir öğretmene verdiğini düşünüyordu. Yanında kızıyla beraber gelmiş ve kiralamışlar. Biz davayı açtıktan sonra apartman sakinlerinden ve çevreden sürekli bize şikâyette bulunuyorlardı. Bırakın evi, komple binayı koku sarmıştı. Tahliye kararı aldık fakat kapıyı açtıktan sonra böyle bir manzarayla karşılaştık" dedi.

Yeğenini Çöp Dolu Odaya Kilitledi!

Nilüfer ilçesi Görükle Sakarya Mahallesi'nde buluna bir apartmanın dairesinde meydana gelen olayda şoke eden detaylar ortaya çıktı. Annesinin bakmak istememesi nedeniyle yeğeninin çöp dolu bir odaya kapatan Pınar A. kirayı ödememesi nedeniyle evine tahliye kararı çıkmıştı.

Bursa'da Çöp Evde 1 Yıldır Kilitli Kalan Çocuğun Görüntüleri Yürek Yaktı! O Çocuğun Çöp Evdeki Bulunma Anı Gündem Oldu! İşte O Görüntüler... - Resim : 1

Evde ilgi çeken detaylardan birisi de duvarda yazılı olan notlar oldu. Duvara yapıştırılan notlara "Eve girmeye kalkmayın sizi haneye tecavüzden mahkemeye veririm.'' şeklinde bir notun bulunduğu gözlemlendi. Pınar A. ifadesinde, "Yeğenim anneannesi ile beraber kalıyordu. Annem öldükten sonra şehir dışında yaşayan kardeşim ile iletişim kurmaya çalıştım. Fakat annesi çocuğu istemedi. O yüzden çocuğu yanıma aldım. Annesi istemediği için yeğenime ben bakıyordum. Kardeşimin çocuğunu kabul etmesi için de zaman zaman iletişim kurup, ikna etmeye çalışıyordum" dedi.