Binance kapandı mı? Binance neden para çekme işlemini devre dışı bıraktı?

Kripto para borsası Binance, tüm para çekme işlemlerinin geçici olarak durdurulduğunu açıkladı. Binance içerisinde parası bulunan kullanıcılar büyük tedirginlik yaşıyor. Konuyla ilgili Binance'in resmi Twitter hesabından açıklama yapıldı.

Finans 01.11.2021 - 16:55 01.11.2021 - 16:55 Mustafa Çokyaşar

Son günlerde kripto para borsalarının birer kapanmasıyla kullanıcılar kripto para borsalarına şüpheyle yaklaşmaya başladı. Son olarak dünyanın en büyük kripto para borsa Binance, para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Binance'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda tüm işlemlerin geçici süreliğine durdurulduğu bilgisi paylaşıldı. Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Büyük bir birikme nedeniyle tüm kripto para çekme işlemlerini geçici olarak devre dışı bıraktık. Ekibimiz bunun üzerinde çalışıyor" açıklaması yapıldı.

Binance yaptığı açıklamada para çekme işlemlerinin yeniden ne zaman aktif olacağını söylemedi. Kullanıcılar bu duruma sosyal medyadan büyük tepki gösterdi. Kripto paraların dalgalı olduğunu belirten kullanıcılar, her saniyenin büyük önem taşıdığını belirterek Binance'nin bir an önce para çekmeyi yeniden aktif etmesini beklediklerini ifade ettiler.

Çin merkezli Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@