BİM'de 270 açık pozisyon var! BİM'de çalışmak için nereye başvuru yapılır? BİM'e İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır?

BİM, Türkiye en çok istihdam sağlayan şirketler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şu anda BİM'in 270 tane aktif iş ilanı bulunuyor. Tüm başvurular ise İŞKUR üzerinden yapılıyor. İşte BİM'de çalışmak için başvuruda yapmanız gerekenler...

İlan 17.11.2021 - 18:49 17.11.2021 - 18:49 Mustafa Çokyaşar

BİM, 2021 yılı itibariyle binlerce şubeye sahip zincir marketler arasında en çok istihdam sağlayan marketler arasında yer alıyor. Güncel rakamlara göre BİM'in şu an 62.000'den fazla çalışanı var. 

BİM personel alımları İŞKUR üzerinden yapıyor. İŞKUR'da BİM'e ait şu anda 270 aktif iş ilanı bulunuyor. Bu aktif ilanlar ile  binlece kişiye daha iş kapısı açılıyor. Açık pozisyonlar arasında kasiyerlik, büro personeli, temizlik personeli, bilgisayar teknisyeni, beden işçisi, şoför gibi alanlar bulunuyor.

Alımlar Türkiye'nin tüm illeri için yapılıyor. Size en yakın bölge için başvuru yaparak asgari ücretin yanında birçok sosyal haklardan yararlanabileceğiniz bir iş sahibi olabilirsiniz.

Başvuruda bulunmak için:

  1.  İŞKUR E-şube'ye e-devlet veya üyelik ile giriş yapılacak.
  2. Ardından ise arama sayfasında işyeri unvanı bölümüne “BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ” yazıp arattıktan sonra BİM'in aktif iş ilanlarını  görüntüleyebilirsiniz.
  3. Son olarak aşağıdaki videoyu izleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@