BİM 3.300 TL Maaş Başlangıcıyla İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu!

BİM kendi internet sitesinden ilan yayımlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu. 3300 TL maaş ile BİM işçi alım ilanının tüm detayları, maaş olanakları ve başvuru şartları haberimizde.

İlan 05.08.2021 - 12:55 05.08.2021 - 12:55 Serhat Karaman

BİM'e yaz dönemi uzun süreli işçi alımı gerçekleştirilecek. BİM çok sayıda il ve ilçede yer alan market birimlerine yapacağı personel alımları ile kadrosunu daha da güçlendirmeyi amaçlıyor. Normalleşme kapsamında çok daha uzun süre açık kalacak olan marketlerde görev yapacak personellere ise işin statüsüne göre maaş başlanacak.

BİM PERSONEL ALIM İLANINI KENDİ SİTESİNDEN YAYIMLIYOR

BİM'de iş arayanlar için ilanlar, firmanın kendi sitesinden ilan ediliyor. BİM Kariyer sayfası üzerinden (bağlantı haberimizin altında yer alıyor) duyurulan personel alımlarında hem hangi kadrolarda personel alımı olacağı hemde ilanlara kimlerin başvuru yapabileceği bildiriliyor. BİM personel alım ilanları yaz dönemi duyurularında yer alan açık kadrolar iki şekilde duyuruluyor.

Birinci grupta yer alan kadrolar farklı meslek gruplarında görevlendirilecek idari, yönetim ve vasıflı personel kadrolarından oluşuyor. İkinci grup iş ilanları ise marketlerde ve firmanın farklı birimlerinde görevlendirilecek işçi kadrolarından oluşuyor.

Birinci Grup Kadrolar

Reklam Asistanı (Kıdemli), Mağaza Geliştirme Asistanı Resmi İşlemler, Bilgi İşlem Operatörü,  Bordro ve Özlük İşleri Elemanı, Muhasebe Asistanı,  Tedarik Sistemleri Asistanı, Lojistik Asistanı, İşe Alım Asistanı, Mağaza Geliştirme Asistanı, Sevkiyat Şefi, İhtiyaç (Kategori) Asistanı-Kişisel Bakım.

İkinci Grup Kadrolar

Kasa Personeli, Reyon Personeli, Satış Elemanı, Taze Gıda Personeli, Mağaza Personeli, Toplama Şef Yardımcısı, Depo Personeli, Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Et-Şarküteri Personeli.

BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER İÇİN ONLİNE BAŞVURU ADRESİ

İş arayanlar ve BİM'de çalışmak isteyenler için başvuru adresini aşağıda verdik. Vatandaşlar bu bağlantı üzerinden BİM İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Bu sayfa üzerinden yayımlanan tüm kadroları inceleyecekler. Kendi şehirlerinde, ilçelerinde personel alım ilanı bulanlar ilanın alt kısmında yer alan başvuru yap butonundan başvurularını tamamlayacaklar. İlanlara online başvuru yapılacak.

Kendi şehirleri için ilan bulamayanlar ise İŞKUR üzerinden yayımlanan BİM personel alım ilanlarını inceleyebilirler. İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ulaşacak olan vatandaşlar burada işyeri unvanı yazan yere "BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR" yazıp ara butonuna basacaklar. Bu sayede hem BİM'in kendi sitesinden hemde İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlara ulaşabileceksiniz.

BİM'in Kendi Sitesinden Yayımlanan İlanlar için TIKLAYINIZ

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@