BİM 13 Ağustos İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu! Kırtasiye, Elektronik, Ev, Mutfak Gereçleri

BİM 13 Ağustos indirimli ürünler kataloğu yayımlandı. 13 Ağustos Cuma gününden itibaren satışı yapılacak ürünlerin ne olduğu, hangi fiyatlarla alınacağı ve diğer tüm ayrıntıları haberimizde.

Gündem 13.08.2021 - 12:53 13.08.2021 - 12:53 Mustafa Karagöz

Türkiye'nin en fazla şubesi olan market zincilerinin başında gelen BİM haftanın indirimli ürünlerini yayımladı. BİM tarafından yayımlanan ilanlarda, okul öncesi dönemde okul ihtiyaçları satışa çıkarıldı. Bunun dışında elektronik ürünler, mutfak araç gereçleri de listede yer aldı. 

BİM HAFTANIN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ - 13 AĞUSTOS

Okulların açılmasına artık sayılı günler kala BİM, indirimli aktüel kırtasiye ürünlerini yayımladı. Firma tarafından yayımlanan katalogda defterden kalem çeşitlerine, silgi, cetvel seti gibi tüm ek ihtiyaçlardan destekleyici ürünlere birçok malzeme satışa çıkarıldı. 

Okul ihtiyaçları için alışveriş yapacaklar ayrıca sulu kapak defter, çıtçıtlı zarf dosya, sunum dosyası, yapışkanlı not kağıdı, simli yapıştırıcı, keçeli kalem, boyama önlüğü, çift yönlü yazı tahtası ve mantar pano gibi ürünleri de uygun fiyata alabilecekler. 

Okul eşyalarının dışınd ayrıca merakla beklenen haftanın elektronik ürünleri de satışa çıkarıldı. Bu kapsamda listede Dijitsu 65″ UltraHD Smart Televizyon, Saç Kurutma Makinesi, Haşere Öldürücü, Türk Kahvesi Makinesi, El Blender Seti gibi ürünler yer aldı. 

İŞTE İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FİYATLAR

bim 13

bim2

bim3

Kamugundemi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@