Wordpress Temaları

Wordpress temaları eşsiz tasarım ve özgünlükleri ile dikkat çekiyor. Web site sahipleri genelde wordpress alt yapısını kalitesinden ve kolaylığından ötürü tercih ediyor.

Bilim ve Teknoloji 20.10.2020, 00:15 21.10.2020, 21:47
Wordpress Temaları

Wordpress temaları eşsiz tasarım ve özgünlükleri ile dikkat çekiyor. Web site sahipleri genelde wordpress alt yapısını kalitesinden ve kolaylığından ötürü tercih ediyor. Hiçbir teknik alt yapı bilgisi ya da kodlama bilgisi gerekmeksizin kolay bir şekilde kullanıldığı için de tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Her sektöre hitap eden wordpress alt yapılı siteler için eşsiz tema tasarımları da bulunuyor. Kaliteli, profesyonel ve her sektör için özenle hazırlanan işlevsel kaliteli wordpress temaları için Temavadisi sizlere hizmet veriyor. Tüm kurumsal temalar e-ticaret siteleri, haber siteleri, tanıtım siteleri gibi çeşitli alanlar için hazırlanıyor. Fonksiyonel ve işlevsel olduğu kadar aynı zamanda SEO dostu temalar olduğu da söylenebilir.

Girişiminize ve kurumunuzun, işletmenizin, firma ya da şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel tasarım temalar da tercih edebilirsiniz. Mobil uyumlu, renk seçenekleri farklı olan trafik çekmeye de aynı zamanda destek olan wordpress temaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen Temavadisi ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.temavadisi.com/

Profesyonel Wordpress E-ticaret Temaları ve Özellikleri

Profesyonel wordpress e-ticaret temaları için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere reel mağazalar aynı zamanda online mağaza olarak da hizmet vermeye başladı. İnternetten alışverişin de artış göstermesi e-ticaret sitelerine olan yönelimi daha da arttırdı demek tam da yerinde olacaktır. Ancak mevcut sayısız e-ticaret sitesi bulunuyor. Sizin e-ticaret girişiminizin verimli sonuçlar açığa çıkarması için sitenizin alt yapısı ve teması büyük önem taşıyor. Özellikle temanın tasarımı, işlevleri gibi detaylar müşteri kitlenize karşı kurumsal bir çizgi çizmenizi ve beraberinde güven vermesini destekliyor.

Eşsiz ve göz alıcı olduğu kadar SEO destekli de olan wordpress e-ticaret temaları için sayısız alternatifi Temavadisi’nde bulmanız mümkündür. Hem site sahibini hem de kullanıcıyı düşünen incelikli özellikler hazırlanan özgün temalarda sizlere sunuluyor. Temavadisi tarafından hazırlana wordpress e-ticaret temaları için özellik detaylarına bakacak olursak da;

 • %100 SEO alt yapısı üzerine tasarlanmıştır.
 • Satış hedefli ve güvenli alışveriş seçenekleri sunar.
 • Hızlı bir alt yapıya sahip oluğu için kullanıcının seveceği bir formattadır.
 • Site fonksiyonlarını özelleştirme seçeneği de sunar.
 • Ödeme seçenekleri konusunda eklentiler kurulabilir.( Bu talebe göre yapılır.)
 • Sosyal medya hesapları eklenebilir.
 • Ürünleri ve duyuruları bağlı sosyal medya hesaplarında paylaşma özelliği sunar.

Tüm özellikleri ve daha fazlasını bir arada sunan e-ticaret temaları hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için siz de hemen Temavadisi ile iletişime geçerek sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Özgün Wordpress Haber Temaları ve Özellikleri

Wordpress haber temaları da internet haberciliği için en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Sayısız haber sitesi bulunuyor. Sizin sitenizin özgün ve farklı bir tasarıma sahip olması tercih edilen, okunan bir haber kaynağı olmanızı da destekler. Bu nedenle wordpress haber temaları noktasında detaylı ve profesyonel bir hizmet almanız gerekiyor. Yine Temavadisi sizlere haber temaları sunuyor. Sunulan haber temaları bir haber sitesi için gerekli olan tüm özellikleri bir arada sunuyor. Hazırlanan haber temalarının birkaç özelliğine bakacak olursak da;

 • Sürükle bırak özelliği sunuyor
 • Değiştirilebilir logo alanı
 • Linkleri yeni sekmede açma özelliği
 • Hava durumu gösterme gibi özellikler
 • Reklam alanı (sınırsız)
 • Yazar sayfa seçenekleri
 • News uyumu
 • Özel fotoğraf ve galeri özelliği
 • Mobil uyumlu alt yapı
 • Hızlı açılabilir yapı

https://www.temavadisi.com/tema/wordpress-haber-temasi-vadieslem/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@