Video İndirme Sitesi

İnternet üzerinden istediğimiz videoları sorunsuz bir şekilde indirebilmek için oluşturulan çok sayıda uygulama mevcuttur.

Bilim ve Teknoloji 22.12.2020, 16:36
Video İndirme Sitesi

İnternet üzerinden istediğimiz videoları sorunsuz bir şekilde indirebilmek için oluşturulan çok sayıda uygulama mevcuttur. Sorunsuz, kaliteli ve istenilen boyut ve türlerde video indirimi yapılacak ise Video İndirici by Video Octopus uzantısının kullanılması en iyi tercih olacaktır.

 Video İndirici by Video Octopus ? Diğer Uzantılardan Farkı Nedir?

 Chrome tarayıcısı üzerinden video indirme programsız yapılmak isteniyor ise tarayıcıya uzantı olarak eklenebilir. Bu eklenti sayesinde online video indir gibi tarayıcıda arama yapmanıza gerek kalmadan gezinti yapılan sayfada bulunan videolar otomatik olarak algılamakladır. Algılanan videolar (m3u8 (ts), mp4, mp3, webm, flv, mov, ve ogg formatında bulunan videolar) istenilen boyutlarda indirme seçeneğini de içeren Video İndirici by Video Octopus videoyu mp4 video indir seçeneği ile kaliteli videolar indirmenizi sağlayabilir.

 İndirme işlemi yapılmadan önce videonun süresinin, boyutunun, görüntü kalitesinin ve ayrıca formatının görülebilmesi mümkündür. Video İndirici by Video Octopus indirilmek istenilen video, indirme işlemi yapılmadan önce izleme olanağını da sağlamaktadır.

 Video İndirici by Video Octopus Kullanabilmek İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

 Chrome web mağazasına girilerek uzantılar seçeneğinin seçilmesi ve ardından Video İndirici by Video Octopus uzantısının mağazada arama yap ile aranması gerekmekledir. Karşınıza çıkan uzantıya tıklayarak chrome'a ekle demeniz yeterli olacaktır.

 Video İndirici by Video Octopus Çalıştığından Nasıl Emin Olunur?

 Chrome'a eklenmiş olan Video İndirici by Video Octopus uzantısı chrome üzerinden video içerikli bir sayfaya girilmesi ile videoları algılayacaktır. Farklı bir tarayıcı kullanmanız durumunda uzantı çalışmaz ve video indirme işlemi yapılamaz. Sadece chrome üzerinden yapılan aramalarda uzantı üzerinden video indirme işlemi yapılabilir.

 Chrome üzerinden yapılan her aramada en iyi kalitede video indirmek için oluşturulan bu uzantı ile indiremediğiniz video kalmayacaktır.

Chrome video indirme eklentisi için tıklayın: https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloader-by-video/oacemiijpacmjnmhokeehdnhjbeeklod

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@