Uzaktan çalışma sistemine yerli teknolojik çözüm

Dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci iş süreçlerini de temelden değiştirirdi. Daha popüler hale gelen uzaktan çalışma sistemi için ARS Teknoloji tarafından geliştirilen ‘Senfoni’ ile evden çalışan ekiplerin hangi işe ne kadar vakit ayırdığı takip edilebiliyor, günlük işler için harcanan zaman kaydedilebiliyor.

Bilim ve Teknoloji 09.09.2020, 15:08
Uzaktan çalışma sistemine yerli teknolojik çözüm

18 yıllık deneyimiyle yerel teknolojik çözümler sunan ARS Teknoloji’nin geliştirdiği Senfoni, Microsoft Azure portalı üzerinde bulut tabanlı çalışıyor. Uzaktan çalışan personel, Senfoni’nin takip ve proje yönetim uygulaması çerçevesinde hangi işe ne kadar vakit ayırdığını kaydederken; ekip liderleri de işleri daha rahat bir şekilde takip edebiliyor. Bunun yanında Senfoni’nin sektöre özel, düzenlenebilir yenilikçi proje yönetim modülü ile tüm projeler takip edilirken,projeler bütçelenebiliyor, ekip ve kaynak planlaması yapılabiliyor. Ayrıca finansal dağıtım modülü ile çalışan maaşları, kira, elektrik ve genel yönetim giderleri gibi tüm sabit giderler, çalışılan saate ya da bütçesine göre projelere dağıtılarak, hiçbir giderin açıkta kalmaması sağlanarak kolayca kar-zarar hesabına ulaşabiliyor.

ARS Teknoloji hakkında: Müşterilerine yenilikçi iş çözümleri geliştiren ARS Teknoloji, 18yıllık deneyimiyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sistem analizinden destek sürecine kadar profesyonel bir yaklaşım sunuyor. Ağırlıklı olarak denetim, reklam & pr,danışmanlık, etkinlik & organizasyon, hukuk ve mali müşavirlik sektörlerine hitap eden ve merkez ofisi İstanbul’da bulunan şirket, 2017 yılından beri geliştirmekte olduğu Senfoni çözüm platformu ile zaman takibi, kaynak planlama,proje maliyet ve yönetim konularında küresel bir marka olmayı hedefliyor.

www.senfoni.io

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@