TÜRKSAT A.Ş KABLONET ALTYAPISINI GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Her geçen gün kampanyalarına bir yenisini ekleyen ve fiber optik altyapısının hızına hız katan Türksat, dijital yayıncılık platformunda yaptığı işlerle ön plana çıksa da internet sağlayıcı hizmetlerinde de ülkede önemli bir yere sahip.

Bilim ve Teknoloji 27.10.2020, 08:19 27.10.2020, 08:21
TÜRKSAT A.Ş KABLONET ALTYAPISINI GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Firma 2016 yılında markalaşma politikasıyla marka bilinirliğini artırmak için eski adıyla uydunet olan internet servis sağlayıcısı hizmetinin ismini kablonet olarak değiştirdi. Kablonet’in en avantajlı özelliklerinden birisi telefon hattına gerek duymaksızın internet hizmetlerinden faydalanabilmeniz.

10 MBDS VE 100 MBDS ARASI İNTERNET HIZI ERİŞİMİ

            Kablonet internet hizmeti sınırlı, sınırsız, kotalı, kotasız gibi onlarca farklı çeşitte tarifeler sunarak her bütçeye göre tarifeler sunmakta. Her ailenin maddi durumuna uygun ve her ihtiyaca yönelik 10 mbps -100 mbps hız tercihleriyle istediğiniz tarifeyi kullanabilirsiniz. Firma başka hiçbir telefon altyapısına ve çanak antene ihtiyaç duymadan kendi altyapısıyla hızlı ve güçlü fiber internetini aboneleriyle paylaşabiliyor. Yalnızca binanızda kablonet altyapısı olması yeterli. Kablonet altyapısı sayesinde onlarca tarifeye diğer firmalara oranla daha uygun ücretle sahip olabilirsiniz. Docsis yazılımlı modemler ile fiber hızda internet erişiminden faydalanmanız için kablonet abonesi olmanız yeterli.

KABLONET KENİDİNİ YENİLEYEN BİR İNTERNET SAĞLAYICISI

         Ülkemizdeki ilk internet servis sağlayıcılarından birisi olan Türksat kablonet internet hizmeti şuan sadece 24 ilde sınırlı. Fakat sürekli kendini yenileyerek ve altyapısını geliştirerek daha geniş kitlelere yayılmayı hedefliyor. Son zamanlarda adından söz ettiren internet sağlayıcısı ilk olarak 2008 senesinde teledünya adıyla piyasaya çıkmıştır fakat 2016 senesinde kablo televizyon hizmetine kablo tv ismiyle devam eden firma dijital yayın faaliyetlerinde de başarı göstermektedir. Ülkemizde şuan için 24 il ve bu illere bağlı ilçelerin bazılarında aboneler televizyon şebekeleri üzerinden istediği anda istediği yayınları izleyebiliyor. Her kesime her yaş grubuna uygun televizyon kanallarından faydalanabiliyor.

SÜREKLİ ARTIŞTA OLAN ABONE SAYISI

            Çocuklar için çocuk kanalları , yetişkinler için yerli ve yabancı dizi sinema kanalları, spor kanallları, belgesel kanalları gibi onlarca kanalın yer aldığı dijital televizyon platformu ve yüksek hızda internet hizmetiyle ayrıcalıklı bir konuma gelmek isteyen aboneler gün geçtikçe fazlalaşıyor. Aboneler televizyon ve internet paketlerini tek bir paket üzerinden alabilir ve tek bir faturalandırma sistemiyle ödeyebilir. Siz de Türksat A.Ş’nin yüksek hızda evde internet kampanyalarını incelemek için superkablonet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@