Torrent Tracker Nedir?

Tüm bilgisayarlarımız farklı birçok uygulama ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Aslında bu uygulamalar ve internet kullanımı söz konusu olmasa hiçbir özelliği kalmayan bu cihazları verimli ve faydalı hale getiren şeyler cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamalar.

Bilim ve Teknoloji 14.07.2020, 17:29 07.09.2020, 23:06
Torrent Tracker Nedir?

Tüm bilgisayarlarımız farklı birçok uygulama ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Aslında bu uygulamalar ve internet kullanımı söz konusu olmasa hiçbir özelliği kalmayan bu cihazları verimli ve faydalı hale getiren şeyler cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamalar. İhtiyaçlarımıza göre internet üzerinden indirdiğimiz bu programlar sayesinde çok kapsamlı çalışmalar yapabiliyoruz.

Bilgisayarlarımızı verimli kullanabilmek için indirdiğimiz tüm programlı eski dönemlerde indirme sitelerinden yapıyorduk. Ancak oldukça karmaşık ve yavaş olarak ilerleyen bu süreçte eğer birazda teknik bilgimiz yoksa oldukça zorlanıyorduk. Bu sorunu fark eden ve bunu bir açıklık olan gören bir site torrent tracker adlı uygulama ile bu soruna önemli bir çözüm sunmuştur.

Torrent tracker ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza program indirebileceğiniz özel bir uygulamadır. İndirme sitelerinden farklı olarak çok daha hızlı indirme yapmanızı sağlamaktadır. Program indirirken kullanmış olduğunuz internetin hızı çok önemlidir. torrent tracker aracılığı ile indirme işlemlerinizde bu hızın tamamını kullanma imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda kaynak sayısı da hız için önemli bir etkendir. Ve torrent tracker güncel liste ile yeni kaynaklar üzerinden çok daha hızlı indirme imkanı sunulmaktadır.  

Güncel Tracker Listesi

Bilgisayarınıza program indirme yaparken eğer torrent tracker uygulamasını tercih ediyorsanız bu sizler için çok daha hızlı bir hizmet sunacaktır. Çünkü program indirme aşamasında kullandığınız internetin hızı ve kaynak sayısı en önemli iki kriterdir. Özellikle kaynak sayısında sizler için farklı birçok kaynağı aynı anda sunan torrent tracker uygulamasını kullandığınızda en güncel liste karşınıza çıkmaktadır.

torrent tracker ile indirme işlemi yaptığınızda indirmek istediğiniz dosya sizler farklı kaynaklar üzerinden sunulur,  böylece çok daha hızlı bir süreç oluşur.

Ancak bu süreç oluşurken dikkatli olmanız gereken bir detay vardır. o da en güncel torrent tracker listesine ulaşmak ve bu listede yer alan siteleri kullanarak indirme işlemini yapıyor olmanızdır.

Sizlerde torrent tracker uygulamasını kullanmak istiyorsanız ve en güncel tracker listesi hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunun için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bordo Klavyeli sitesi olarak sizler için hem torrent tracker hakkında detaylı olarak bilgilendirme sunuyoruz, hem de ne güncel listelere erişmenizi sağlıyoruz. 

"Bordo Klavyeli'den GTA Vice City Hileleri içeriğine de göz atın!"
https://bordoklavyeli.net/grand-theft-auto-vice-city-hileleri/

"Bordo Klavyeli'den Şekilli Harfler içeriğine de göz atın!"
https://bordoklavyeli.net/sekilli-harfler-ve-semboller/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@