Takipçi Satın Alınca Hesabım Kapanır Mı?

Twitter'da veya Instagram Takipçi Satın Alınca Hesabım Kapanır Mı? Nelere dikkat etmeliyiz? Robot takipçi ve Türk gerçek takipçilerin farkları nedir?

Bilim ve Teknoloji 16.03.2020, 12:25 16.03.2020, 12:39
Takipçi Satın Alınca Hesabım Kapanır Mı?

Sosyal medya sitelerinin popüler olmasıyla birlikte herkes Twitter ve instagram gibi platformlara üye oldu. Bunun sonucunda bir popülerlik yarışı ortaya çıktı diyebiliriz. Kimin ne kadar takipçisi var, fotoğraflarına kaç beğeni geliyor, izlenmeleri yüksek mi diye insanlar birbirlerine sorar oldular. Bazı kişiler takibe takip gibi yöntemlerle, bazılar fake hesaplar açarak takipçi sayılarını arttırmak istediler. Kimileri ise en kolay yol olan takipçi satın alma hizmetlerinden satın aldılar. Ancak Twitter veya instagram takipçi satın almak ne kadar doğru? Bu işlemler sonucunda hesabım kapanır mı diyorsanız bu yazımız tam size göre!

Kolay Yoldan Fenomen Olmak İçin Takipçi Satın Al

Şu anda ticari veya kişisel bir hesabınızın daha popüler hale gelmesi için size insanların ilk önereceği takipçi satın almaktır. Fakat bu işlemi yaparken öncelikle doğru siteyi seçmelisiniz. Stalk hesabı ya da 1-2 gün kullanıp sonrasında ihtiyacınız bir hesap değilse kesinlikle robot takipçi almamalısınız. takipçi satın al

Şu anda instagram robot takipçilerin tamamını birkaç gün sonra silmektedir. Bazı insanlar bu durumu bilmediklerinden ya da sitelerde yazılan detaylar gözünden kaçtığı için hüsrana uğramaktadır. Sürekli kullanacağınız bir instagram hesabınız varsa sadece gerçek Türk takipçi satın almalısınız.

Gerçek Türk Instagram Takipçileri Nasıl Sağlanır?

Son günlerde genellikle Türk takipçiler anlaşmalı sayfalardan sizin profilinize yönlendirme şeklinde sağlanmaktadır. Örnek olarak siz siteyle 1000 takipçi için anlaştınız, site yetkilisi de bu miktarda takipçi kazandıracak bir sayfayla anlaşıp sizin profilinizi daha popüler hâle getirmektedir. Bu sayfalar sizin siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak reklam, çekiliş ve fenomen sayfaları olabilmektedir. Bu şekilde gerçek Türk takipçiler aldığınızda profiliniz bu nedenden dolayı kesinlikle kapanmaz.

Robot Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Robot takipçi konusu Twitter ve Instagram olarak ayırmamız gerekmektedir. Çünkü Twitter aktif olmayan hesaplara kesinlikle karşı bu nedenle tüm hesaplardan telefon onayı talep etmektedir. Bundan dolayı şu anda Twitter bot takipçi de alsanız zaten kaliteli telefon ve mail onaylı hesaplar olacağından tespiti zordur. Twitter için gerçek veya robot takipçi satın almanız çok fazla farketmemektedir. Instagram'da eğer robot takipçi satın alırsanız birkaç gün sonra tamamına yakın bir bölümünün silineceğini aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Nadir de olsa instagram hesabınız kapatılabilir. Ancak genellikle profiliniz işlem yapmaya kısıtlanmaktadır. Bunun nedeni ise robot hesapları silmeye çalışırken dakikada 5 adetin üzerine çıkmanızdan kaynaklanmadır.

Son olarak eğer takipçi satın almak istiyorsanız, Türk gerçek olarak önermekteyiz. Bu şekilde kaliteli hizmetlerden faydalanırsanız hesabınız kapatılmayacaktır.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@